Manipulācijas – Sieviešu seksuālie signāli. 1.daļa

  • Publicēts: 20. aprīlis 2014
  • Autors:
  • Komentāri: 2

Woman in BlackSieviete sūdzas draudzenei, ka vīrs viņai vairāk nepievērš nekādu uzmanību. Draudzene sievai iesaka, vakarā, kad vīrs pārnāks no darba, uzvilkt gāzmasku. Tas noteikti piesaistīšot vīrieša uzmanību. Labi, vīrs atnācis no darba, un sieviete uzvelk gāzmasku. Šī staigā pa virtuvi, vīrs ēd vakariņas un nepievērš viņai nekādu vērību. Sieva neiztur un saka: „Dārgais, vai tu neredzi manī nekādas pārmaiņas?”. Vīrs uzmanīgi nopēta sievu un saka: „Tu, ko, muļķe, uzacis esi izraustījusi?”

 Tagad daudzas sievietes nēsā līdzi asaru gāzes baloniņus. Tas tāpēc, ka, pēkšņi gribēsies paraudāt, bet nevarēs …

………………….

Kā jau iepriekš solīju, šeit ir raksts par sieviešu seksuālajiem signāliem (SSS). Pirms ejam tālāk, gribu pievērst uzmanību, ka šie signāli, ir vistīrākā veida manipulācijas ar mērķi iegūt vīrieti. Sieviešu manipulāciju arsenālu var nosacīti iedalīt: iegūšanas, noturēšanas un pakļaušanas manipulācijās, kā arī īpašajās – iznīcināšanas manipulācijās.

SSS ir vismazāk kaitīgās manipulācijas. Saskaroties ar šīm manipulācijām vīrietim ir salīdzinoši liela izvēles brīvība. Kad vīrietis atšifrē SSS, viņš var tos pieņemt un atsaukties, var ignorēt, vai arī, diktēt savus spēles noteikumus. Pašlaik vīrietis vēl var justies drošībā un baudīt komfortu. Šie sieviešu raidītie SSS ceļ vīrieša pašvērtību savās un apkārtējo acīs.

Ja vīrietis, pēc izdzertā puslitra, jūtas pietiekami drošs, tad viņš nakti var pavadīt kopā ar šo signalizētāju. Problēmas sākas, tad, ja signalizētāja ir izrādījusies pietiekami prasmīga gultā un ļoti labi pieprot rokdarbus, kā rezultātā vīrietim gribas TO vēl un vēl. Tad daiļā rokdarbniece sāk izmantot visu savu manipulāciju arsenālu. Labi, lai paliek sliktās manipulācijas, tās es uzšķērdīšu vēlāk. Tagad, atgriežos pie SSS.

Ir populārs teiciens, ka skatiens ir „iekšu” spogulis. Kā sieviete to izmanto? Vienmēr, kad vīrietis iedomājas, ka saņem SSS, ir jābūt sievietes skatienam. Ja nav skatiena, tad adresāts ir cits!!

Lai raidītu SSS, sieviete skatienu var izmantot, kādā no šiem veidiem:

1)   Ļoti populāra ir vīrieša novērošana. Sievietes neblenž vīrietim virsū, bet izmanto jebkurus atspulgus, ko rada sabiedriskā transporta logi, pulētas virsmas, glāzes, mobilo telefonu virsmas, somiņu slēdži utt. Protams, vienkāršākais ir spogulītis, kuru izmanto, lai novērotu vīrieti, kas atrodas aiz muguras. It kā sieviete neskatās tieši virsū, bet sastopot vīrieša skatienu atspulgā, reaģē it kā būtu pieķerta nedarbos, un novērš skatienu. Ja pēc neilga brīža vīrietis sastop sievietes atkārtotu skatienu, tas ir SSS.

2)   Ja sieviete tiek pieķerta tiešā skatienā uz vīrieti, tad viņa, kautrīga un samulsusi, neveikli novēršas, bet pēc brīža atkal skatās uz vīrieti. Parasti šajā SSS skatiens tiek novērsts lejā un uz sāniem. Atkārtots skatiens notiek aptuveni 40 sekunžu laikā. Ja skatiens neatkārtojas, sievietes interese par vīrieti ir samazinājusies.

3)   Skatīšanās uz vīrieti ar acs kaktiņu, pat, ja ir iegrimusi sarunā ar citu. Man bija gadījums, ka šādi rīkojās sieviete, kura uz bāru bija atnākusi ar savu boifrendu. Viņa to darīja ļoti filigrāni, izkopti un profesionāli, ka šo skatienu nevienā brīdī ragnesis nepamanīja.

4)   Lēna plakstiņu nolaišana un nevainīga skropstu mirkšķināšana (pati pasaules nevainība)

5)   Skatīšanās uz vīrieti pāri grāmatas, žurnāla, ēdienkartes vai spogulīša malai. Noķerot vīrieša skatienu, novēršas, lai pēc brīža to atkārtotu.

 

Turpmāk vēl.

 

Paldies, ka lasīji!

Zhuks


2 Komentāri

  1. gaca · 23. aprīlis 2014 Citēt

    Ka taa padomaa, redzeeti skatieni!

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×