Kā sieviete var dabūt Lapsas kažoku?

 • Publicēts: 25. aprīlis 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 1

ciksa 8Vīrs: „Es pelnu pietiekami daudz, lai spētu uzturēt trīs, tādas kā tu, sievietes!” Sieva: „Tādā gadījumā, ar mums dzīvos mana mamma un vecmāmiņa!”

Vīrs stāsta draugam: „Man ir tik daudz naudas, ka tās pietiks līdz mana mūža beigām! Protams, pie nosacījuma, ja es nesagribēšu nopirkt sievai kādu dāvanu.”

…………………………………………………………..

 Pirms pāris dienām, es kopā ar draugiem atrados Rīgas centrā, kur mūsu uzmanību piesaistīja jauna augstas klases automašīna. Šai automašīnai par blīvi starp stūri un sēdekli kalpoja skaista blondīne. Viņa izskatījās tik nepieejama, ka atstāja aukstas zivs iespaidu.

Saprotama lieta, ka no mūsu puses sekoja dziļi intelektuāli komentāri, kuru kopsaucējs bija viens – šī daiļava automašīnu ir „izsūkājusi”. Nenoliedzami, šie mūsu komentāri radās no skaudības uz dāsno „papucīti”, kurš var nopirkt abus (mašīnu un sievieti).

 

Apdomājot šo gadījumu, secināju, ka pie šāda auto stūres var nokļūt tikai divu tipu sievietes. Pirmais tips – seksa un savas jaunības pārdevēja, otrs – biznesa sieviete (vecene ar pautiem). Pēc manām domām, pirmais sieviešu tips apliecina vīrieša vīrišķību, otrais to nogalina.

Šī pirmā tipa sievieti nevis jānosoda, bet patiesībā, ir jāslavē un viņas ģīmetne jāliek uz „Goda dēļa”. Pamatošu. Viņa ir jauna, skaista un sievišķīga. Šie raksturlielumi ir piesaistījuši bagātā vīrieša uzmanību. Šāds bagāts vīrietis var atļauties sev daudz un dažādas sievietes, kuras visas viņš, ja vēlas, var uzturēt (Rietumu harēms).

Lai biznesa vīrietis nopirktu sievietei mašīnu ir jābūt ļoti svarīgiem argumentiem. Sievietei tiešām ir jābūt ļoti skaistai, viņai ir jāpiemīt sievišķīgai gudrībai, šarmam un viņai ir jābūt gultā īstam dārgakmenim. Savādāk es neredzu iemeslu, lai bagāts, ar aprēķina spējām apveltīts vīrietis šķiestu savu naudu. Protams, tas ir biznesa darījums. No šāda biznesa darījuma sabiedrība iegūst vairāk nekā, ja sieviete pati saviem spēkiem ir uztaisījusi karjeru. Jo šādi sieviete ar savu rīcību izceļ vīrieti.

Tagad, otrs sieviešu tips. Lai uztaisītu karjeru, kuras rezultātā darba vieta viņai piešķir auto vai arī sieviete pati par savu naudu nopērk automašīnu, viņai ir jābūt apveltītai ar izcilām prāta spējām. Šādas sievietes es savā dzīvē neesmu sastapis, bet pieļauju, ka viņas ir. Nākošā iespēja. Sieviete var taisīt karjeru, guļot ar priekšnieku vai īpašnieku, bet tas jau attiecas uz pirmo sieviešu tipu, bet pretīgāk.

Cik esmu novērojis, karjeru visbiežāk taisa sievietes , kuras ir ambiciozas un izkopušas spēcīgu manipulāciju arsenālu, ar kura palīdzību no konkurences izstumj visas ap sevi esošās sievietes un iznīcina visu sastapto vīriešu vīrišķību. Viņa tiešām visu ir sasniegusi pati saviem spēkiem, bet par kādu cenu? Viņa ir priekšniece, kuras sociālā stāvokļa bonusus redz visi, bet kā ir ar mīnusiem?

Šāda sieviete ir ļoti valdonīga, visi vīrieši, kuri ir viņas pakļautībā tiek vērtēti kā instrumenti naudas iegūšanai. Viņa šos vīriešu dzimuma pārstāvjus uztver kā bezmugurkaulnieku sugas pārstāvjus, kuri gatavi izpildīt jebkuru viņas iegribu un pavēli.

Varu minēt dažus biznesa sieviešu (maitu vai stervu) piemērus ar kuriem esmu personīgi sastapies:

 • L.E. – resna ārzemju kompānijas puspriekšniece. Aptuvenais vecums – 30 gadi. Ieguvusi doktora grādu ekonomikā. Ļoti pašapzinīga, citātu un ekonomisko terminu krātuve. Pret kompānijā strādājošiem vīriešiem izturas neiecietīgi, apstrīd visus viņu piedāvājumus, ievieš visur savas korekcijas. Balsi viņa nepaaugstina, bet vīrieti iznīcina ar asu mēli, nicīgiem komentāriem.
 • N.A. – uzņēmuma vadītāja, īpašniece. Aptuveni 30 gadus veca histēriska būtne, ar koptu ķermeni. Pilnīgi nespējīga sastrādāties ar sievietēm. Uzņēmumā strādājošos vīriešus pakļauj ar savām pastāvīgajām garastāvokļa svārstībām un neiztrūkstošo bļaušanu, ko lielais vairums jauno vīriešu nevar izturēt un uzņēmumā ir pastāvīga kadru mainība. Šī uzņēmuma vīrieša personību var raksturot, kā pilnīgi inertu, sevī noslēgušos un depresīvu.
 • O.L. – valsts uzņēmuma vadītāja. Aptuvenais vecums – 60 gadi. Šizofrēniska personība, ar biežām garastāvokļa un viedokļu maiņām. Uzņēmumu vada tikai bļaujot. Pēc bļaušanas sāk smaidīt it kā sasniegusi orgasmu. Šajā uzņēmumā vīrieši bezmērķīgi eksistē zem Lielās Mātes modrās acs un izliekas, ka strādā, jo nemaz nezin, kas jādara. Viņas dēls (bezviedokļa persona, mātes gribas pusvadītājs) arī strādā turpat. Esmu redzējis arī viņas vīru – tipisks sieviešu rokassomiņas nesējs.
 • V.E. – puspriekšniece valsts pārvaldē. 35 gadus veca sieviete ar nesamērīgi lielu sēdvietu. Spēcīga intrigante un manipulatore, bieža viešņa pie priekšniecības, kurai atreferē citu darbinieku rīcību. Jau pie pirmās tikšanās ar vīrieti, pārņem kontroli pār sarunu un diktē viņa turpmāko rīcību. Visi vīrieši, kas viņai nepakļaujas, tiek pakļauti represijām. Inde ir redzama pat viņas acīs.
 • A.B. – augsta līmeņa vadītāja valsts pārvaldē. Neprecējusies, 25 gadus jauna, salīdzinoši skaista sieviete ar ļoti vīrišķīgiem žestiem un runas stilu. Savu pozīciju iekarojusi, ar intrigu palīdzību, nomelnojot vīriešus, kuri pretendēja uz to pašu amatu. Kolektīva vadības stils – pilnīga kontrole pār darbiniekiem, iniciatīvas un pašdarbības nogalināšana. Pret vīriešiem izturas kā pret topošajiem viņas vīriem – zemtupeļiem.

Šāda tipa sieviete sevi uzskata par pārāku un biznesa partnerus nevērtē augstu. Vienīgie vīrieši, kurus viņa var vērtēt augstu un uzskatīt par „īstiem” ir tie, kuriem ir vismaz divreiz vairāk naudas un ietekmes nekā viņai vai tie lauku traktoristi, kas viņu ar visu labo mašīnu pasūta „nah..j”. Pirmos viņa nevar dabūt, jo viņi labāk izvēlas skaisti iepakotu jaunu ģimnāzisti, nekā Maitu (stervu), kura iet pāri vīriešu līķiem. Traktoristi nezinās, ko ar tādu citplanētieti darīt.

Tātad šādai Maitai jāapmierinās ar donžuāniem, žigolo, haļavšikiem, dzērājiem vai zemtupeļiem. Kā redzi, izvēle ir sūdīga, un viņa pati to zemapziņā jūt. Viņa ar savu jauno labo mašīnu ir dziļi vientuļa un nelaimīga, ārkārtīgi nelaimīga. To viņa jūt un atriebjas visiem sastaptajiem vīriešiem „izēdot viņu smadzenes”. Ja viņai arī ir vīrietis, tad viņš sevī apvieno veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas un putekļusūcēja operatora opcijas, kurš pat kā vibrators neder, jo viņam nabadziņam no sievietes ir bail, tāpēc stāv reti.

Ņemot vērā visu izklāstīto es personīgi atbalstu tā tipa sievietes, kuras jaunu mašīnu dabūjušas apmaiņā pret savu seksuālo pievilcību, nevis otro Maitas tipu.

Paldies, ka lasīji!

Zhuks


1 Komentārs

 1. Sonora · 15. maijs 2016 Citēt

  Raksts no 10:10, skumjā, patiesība :D

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×