Augstākā izglītība un sekss. 1.daļa.

  • Publicēts: 30. aprīlis 2014
  • Autors:
  • Komentāri: 1

zobi

Draudzenes sarunājas. Pirmā: „Klau, vīrieši man saka, ka ar mani esot neinteresanti. Neesot par ko runāt, esot jāpapildina mans silikons.” Otra: „Muļķe, nevis silikons, bet leksikons!”

Darba vietā vīrietis sajūsmināts: „O! Kāda tev šodien skaista kleita, lieliskas kurpes un frizūra!” Kolēģe lepni: „Tu vēl manus stringus nemaz neesi redzējis!”

Ja tu atbildīgi nostrādāsi savas 8 stundas, tad ar laiku kļūsi par priekšnieku un varēsi strādāt 12 stundas.

……………………………………………………………….

Nesenās dienās es satikos ar draugu, un mums izvērtās saturīga saruna par izglītības nepieciešamību. Sarunas laikā, viņš man pastāstīja, ka pirms vairākiem gadiem no vidusskolas skolotājas dzirdējis interesantus novērojumus par meitenēm. Viņa teica, ka viņa nepārprotami var pateikt, kura no skolniecēm jau ir uzsākusi dzimumdzīvi. Šāda meitene it kā apstājas savā attīstībā. Ar attīstību bija domāta, interese par mācībām un mācību materiāla apguvi.

Pēc manām domām, tas ir loģiski, jo sievietes dzīves mērķis ir vīrietis un visi tie labumi, kurus viņa var iegūt caur vīrieti. Ja meitene (sieviete) ir sapratusi, ka ar seksa palīdzību viņa tiek pie visa vajadzīgā, tad priekš kam mācīties.

Un te parādās nākošais secinājums. Sievietes, kuras iegūst augstāko izglītību ir bailīgas, nepārliecinātas un nedrošas par savu pievilcību vīrieša acīs. Šī nepārliecinātība arī mudina sievieti iegūt izglītību. Viņa to var pat neapzināties un melot sev par cēliem mērķiem, slēpjot no sevis nedrošību un bailes, ka viņai pašai būs jānodrošina sevi un iespējamos bērnus.

Dažas sievietes ir pārliecinātas, ja viņām būs laba izglītība, tad vīrieši novērtēs viņu gudrību un stāvēs rindā uz ceļiem viņu priekšā. Prinči uz baltiem mersedesiem. Bet, kad iegūta izglītība, šāda sieviete redz, ka nav prinča, un viņa iet iegūt nākošo izglītību (es pazīstu vairākas sievietes, kuras ir beigušas četras augstskolas). Viņa ir labi informēta (zinoša), bet nav gudra. Viņa ir diplomēta neveiksminiece un nelaimīga sieviete.

Loģiski, ka tā. Viņai nav draugu, jo visi zaudēti mācību procesā. Viņai nav vīrieša un bērnu. Viņa ir vientuļa un nevienam nevajadzīga. Kur šī augti izglītotā sieviete var satikt vīrieti, kurš viņai ir līdzvērtīgs (tādu nav). Līdz ar to šādas sieviete vārās savās dusmās un bezspēcībā un sāk morāli iznīcināt visu vīrišķo (atriebībā par sevis izvēlēto nepareizo dzīves ceļu).

Labi, kādu brīdi likšu sievietes mierā, un dalīšos pārdomās par pašu izglītību.

Protams, studiju laikā ir bijuši tusiņi un bezbēdīga dzīve (vecāku apmaksāta), ir iegūti „sakari” un apgūta spēja apstrādāt informāciju.  Bet, ja vecāki neapmaksā studijas, tad papildus pie mācību slodzes ir jāstrādā, lai apmaksātu mācības un ikdienas iztiku. Tā organismam ir pārmērīga slodze, kuras sekas izpaudīsies vēlākos gados (sabeigta nervu sistēma, kuņģis un zarnu trakts)

Kas attiecas uz augstāko izglītību un ar tās palīdzību veidoto karjeru (priekšnieks), tad pie tās papildus ieguvumiem var pieskaitīt:

1)    Nervu sistēmas pārslodze (stress) un medikamentu lietošana (nomierinošie un atmiņas spēju uzlabojošie),

2)    Iespējas izrādīt savu varu (padoto pakļaušana, piespiešana, manipulācijas), kā rezultātā tiek zaudētas draudzīgās attiecības un priekšnieks it kā pakaras gaisā, pa vidu starp padotajiem un lielo priekšnieku. Vientulības sajūta.

3)    Iespēja noslīkt papīra darbos (atskaites, plāni, līgumi, rīkojumi utt.)

4)    Obligātas sapulces, kur netiek pieņemti lēmumi un visi garlaikojas.

5)    Padoto bailes, lišķība, „stučīšana”.

6)    Obligātās prezentācijas un tusi

7)    Ilgākas darba stundas, ja pa dienu ir darbs ar cilvēkiem, tad vakarā ar papīriem (atbildes uz vēstulēm, piedāvājumiem, sūdzībām, līgumu lasīšana, sagatavošana). Visi aizgājuši mājās, bet priekšnieks strādā.

Turpinājums sekos….

 

Paldies, ka lasīji!

Zhuks


1 Komentārs

  1. solvita kūna · 17. jūnijs 2014 Citēt

    interesants viedoklis. nekad nebiju uz to paskatījusies “šādi”
    paldies

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×