Kā pazaudēt “Īsto” sievieti.

 • Publicēts: 9. maijs 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 3

dusmas

Vīrs atgriežas no ārzemju komandējuma un pirmais, ko viņš saka sievai: „Ātrāk, ātrāk izģērbies un liecies gultā. Sieva priecīga izģērbjas un apguļas. Vīrs apsedz abus ar segu un saka sievai: „Skaties, kā spīd mans jaunais pulkstenis”

Vīrietis jautā garāmgājējiem: „Jūs gadījumā manu sievu neredzējāt? Mums šeit bija jāsatiekas pirms stundas.” Garāmgājējs ieinteresēti: „Kā viņa izskatās?” Vīrietis: „Nu, domāju, visa zaļa no dusmām.”

Vīrs stāsta draugiem: „Vakar strīdējos ar sievu. Viņa izdomājusi, tērēt naudu visādām muļķībām. Kā mēs lamājāmies, kā bļāvām!” Draugs: „Nu, un kuram, tad bija pēdējais vārds?” Vīrs: „Protams, man! Es pateicu – Labi, pērc savu kažoku!”

………………………………………………………………………….

Mūsu valstī ir daudz sieviešu, kuras dzīvo ar alkoholiķiem. Gandrīz katrai ir sava atruna, kāpēc viņa turpina attiecības un neiet prom (bērni, dzīvesvieta, sekss, žēlums, cerības utt.). Psihologi to sauc par līdzatkarību. Es gribu piedāvāt vēl vienu atrunu – emocijas. Dzīvojot ar šādu vīrieti, sieviete apmierina šo savu vissvarīgāko vajadzību. Kad vīrietis ir lops, viņai ir bailes, dusmas, sirdssāpes un ciešanas. Kad viņš, uz brīdi, ir „atgājis”, sieviete sajūt nākošās spēcīgās emocijas no cerības, žēluma, prieka un apmierinājuma no vīrieša vainas sajūtas. Šāds vīrietis nekad neapmierina sievietes vajadzību pēc naudas un drošības sajūtas, un tomēr viņa neiet prom.

Tas bija ievads. Šajā rakstā, es vēlos aprakstīt vienu no situācijām, kā vīrietis var pazaudēt savas dzīves īsto sievieti, kad viņa aiziet pie cita vai arī pārvēršas par kuci vai maitu.

Neskatoties uz manu nicīgo attieksmi pret sievietēm, es noteikti atzīstu, ka ir „Īstas” sievietes, ar lielo burtu. Skumji, ka „Īstās” ir tikai 3% no visa sieviešu dzimuma kopskaita (pārējās ir Muļķes, Kuces vai Maitas ar sīkāku dalījumu apakšgrupās). Īstā sieviete ir dārgakmens, kuru būtu muļķīgi pazaudēt. Bet …

Ja vīrietis ir izvēlējies ģimenes ceļu un ir sastapis īsto sievieti, tad viņš var justies laimīgs. Tomēr pastāv iespēja, ka viņš šo sievieti var pazaudēt vai arī pārvērt par kuci vai maitu.

Ar laiku attiecībās var iestāties rutīna un pieradums, kad veidojas sajūta, ka viens otram ir kā izlasīta grāmata. No rīta buča, vakarā buča ar standartjautājumu: „Kā gāja?” un standartatbildi: „Labi”. Vakarā, viens sēž „tīklā”, otrs skatās seriālu, un katrs aiziet gulēt savā laikā. Sekss ir, labi ja, divas reizes mēnesī, tikai tāpēc, ka nav ko darīt, ka sen nav bijis, ka „tā kā varētu”. Lēnām ir pazudusi gan kaisle, gan iekāre. Nav vairs intereses vienam par otru. Rutīna! Tagad attiecībās, tāpat kā seksā, nav nejaušību, viss ir izplānots un paredzams. Ir iestājies miers.

Kā iepriekš minēju, sieviete no vīrieša vēlas iegūt naudu, drošības sajūtu un emocijas. Ja sieviete negūst kaut vienu no tām, tad viņa, apzināti vai neapzināti, cenšas šīs vajadzības apmierināt pati, izvēloties ātrākos un vieglākos ceļus.

Aprakstītajā situācijā, sievietei ir iestājusies drošības sajūta, un ir pieejama arī kaut kāda nauda (esošais un plānotais ienākums). Viņa ir pārliecināta par vīrieti, bet tajā pašā laikā viņš ir kļuvis prognozējams, pierasts un neinteresants.

Sieviete ir izsalkusi pēc emocijām, viņa ir emocionālajā badā. Un pirmais, ko sieviete dara – provocē vīrieti. Ja vīrietis atsaucas provokācijai, tad sieviete apmierina savu emocionālo vajadzību un atkal var turpināt baudīt drošību un naudu. Bet, ja vīrietis nevēlas atsaukties, piemēram, pazaudēt savu miera stāvokli, viņš uz provokāciju nepadodas – izvairās, atjokojas. Daļēji tas ir arī tāpēc, ka vīrietim, pārsvarā gadījumu, no mazotnes ir ieaudzināts apslāpēt un kontrolēt savas emocijas, jo „vīrieši neraud”, kā rezultātā, vīrietis izvairās gan no savām, gan no sievietes emocijām. Sievietes emocijas viņu biedē un mulsina.

Ja vīrietis ir „pieradis” pie sievietes, un pat nevēlas pieļaut domu par iespējamo šķiršanos, tad viņš arī visiem iespējamiem veidiem izvairās no „nepareizas” rīcības un piekāpjas sievietei. Un te jau vīrietis, sievietes acīs, ir sācis zaudēt savu vīrišķību un šarmu.

Ko dara sieviete? Ja vīrietis neizraisa sievietei emocijas, tad viņa var kļūt agresīva un izēst visas vīrieša smadzenes. Vai arī viņa sāk meklēties apkārt, kur varētu apmierināt savu emocionālo vajadzību. Viņa sāk pētīt tuvāko un tālāko apkārtni, viņa meklē rezervistu vai arī aizvietotāju. Un viņa, noteikti, atradīs. Vienmēr atradīsies kāds, kurš, kaut uz vienu vakaru, sniegs emocijas. Rezultātā – sieviete „drusciņ” aiziet pie cita un vīrietis dabū audzināšanā bastardu (pieklīdeni, sveša vīrieša bērnu), vai arī sieviete aiziet pavisam.

Šeit arī secinājums – ja vīrietis nemainīs savu attieksmi pret sievietes emocionālo vajadzību, tad gan viņš, gan viņa sieviete būs nelaimīgi, neapmierināti un dzīves apdalīti. Īsts vīrietis uzņemas atbildību arī par šo sievietes vajadzību.

Kā var izraisīt emocijas? Tas ir ļoti vienkārši, vajag tikai pārsteigt sievieti. Pārsteigt ar savu rīcību, uzskatiem, attieksmi. Pat nav svarīgi, kādas būs sākotnējās emocijas, pat riebums, bailes un dusmas ir noderīgas, tikai jābūt ir plānam, kā tās novest līdz vēlamajam rezultātam.

Paldies!

Zhuks


3 Komentāri

 1. gaca · 9. maijs 2014 Citēt

  Liki padomat! Paldies

 2. fuksis · 6. jūnijs 2014 Citēt

  Ir jacinas ar rutinu attiecibas.
  Attiecibas ir jakopj.

 3. Z. · 15. decembris 2014 Citēt

  Jā. sitas tā ir.
  reizēm mani pārsteidz –
  BET
  audzināšanai ir tāds spēks?
  Vai arī to emociju vienk. nav?

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×