Kā kļūt par sievietes ķīlnieku.

 • Publicēts: 15. maijs 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 0

kedes5Pie jaunas sievietes atnācis santehniķis tīrīt aizsērējušās trubas. Viņa saka: „Oi! Man ir tik greizsirdīgs vīrs. Viņš drīz atgriezīsies no darba!” Santehniķis: „Bet es taču jums neko nedaru” Sieviete: „Tur jau tā lieta! Jūs zaudējat laiku!!”

……………………………………………………….

Par sieviešu emociju vajadzību es esmu uzrakstījis rakstā ”Kā pazaudēt “Īsto” sievieti”, tagad pienākusi kārta naudas vajadzībai.

Nauda sievietei nepieciešama, lai apmierinātu savas vēlmes un milzīgās iegribas. Naudu sieviete var nopelnīt, strādājot lielveikalā pie kases, bet visvieglākais ceļš, tomēr, ir paņemt to no vīrieša. Sieviešu arsenāls, lai iegūtu naudu no vīriešiem, ir bagātīgs, bet ļoti primitīvs. Vienkāršākais veids ir tad, kad vīrietis, jūtu vadīts, nodrošina savu sirdsdāmu. Bet mūsdienu sieviete, taču, nevar sēdēt rokas klēpī salikusi un gaidīt savu „pinci” ar lielo maku. Un sieviete iziet naudas medībās …

Turpmāk aprakstītās sieviešu darbības ir krimināli sodāmas vai ar kriminālu noslieci, kurās sieviete, spēlējot uz vīrieša bailēm, pienākuma un atbildības sajūtu, pakļauj vīrieti un izpurina viņa kabatas.

Nepieciešams uzsvērt, ka vislielākais sievietes palīgs, viņas plānu īstenošanā, ir alkohols, kurš mērķtiecīgi, ar apdomu un nodomu, tiek ieliets vīrietī. Katrai sievietei ir lieliski zināms, ka, tieši reibumā, vīrietim aktivizējas seksa alkas. Un, ja sieviete pati vīrietim piedāvā lietot alkoholu, viņam ir jābūt divkārt uzmanīgam un apdomīgam,.

Grūtniecība. Pasaulē, pēc dažādu aptauju datiem sieviešu skaits, kuras ar viltu paliek stāvoklī svārstās no 20% līdz pat 30%. Izdaru pieņēmumu, ka Latvijas sievietes neatpaliek no pasaules, un mūsu emancipācija ir līdzvērtīga. Kāpēc sievietes šādi rīkojas? Iemesli ir dažādi:

 • nauda (alimenti un uzturnauda);
 • vīrieša piesaistīšana, kurš nesaprot, ka pienācis laiks precēties;
 • bērna iegūšana, jo aiziet pēdējais vilciens;
 • atriebība kādam konkrētam vīrietim (vīram);
 • piemiņas atstāšana no mīļotā vīrieša (sieviešu mīlas romāns „Dziedoņi ērkšķu krūmā”)
 • nostiprināt izjūkošās attiecības (laulība brūk, bērns būs cements)
 • nevēlēšanās iet strādāt (labāk sēdēt mājās un saņemt kārtējo pabalstu),
 • likt mīļākajam aiziet no sievas (cik var dzīvot ar sievu, ej dzīvot pie mīļākās, tad sieva kļūs par mīļāko)

Kādos veidos, tad sieviete iegūst spermu un paliek stāvoklī?:

 • Ja attiecības ir ilgstošas, sieviete, nebrīdinot vīrieti, pārstāj lietot pretapaugļošanās tabletes vai citus līdzekļus (jebkurš līdzeklis dod tikai 99,99% garantiju. Ups! Tev dārgais paveicās, tev ir 0,01%);
 • uztaisa mīļotajam minetu un, uzreiz, skrien mazgāt muti, bet vannas istabā ar karoti spermu ievada sevī;
 • Iedod vīrietim jau caurdurtu prezervatīvu („caurkritušo” ieteikums – „Veči, lietojiet tikai savus prežus”);
 • Pēc seksa vīrietis izmet prezervatīvu miskastē. Protams, sieviete, dēļ cēlā mērķa, var arī rakņāties miskastē, lai atraduma saturu izgāztu sevī;
 • Kamēr vīrietis pēc seksa ir aizmidzis, sieviete paņem izlietoto prezervatīvu un tā saturu salej sev iekšā. („neguli, apzags”).

Šādu sievietes rīcību varētu klasificēt kā zādzību. Es gribētu redzēt drosminieku, kurš uzrakstītu policijai iesniegumu par spermas zādzību.

(Krimināllikums 175.pants. Zādzība. (1) Par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu nolaupīšanu (zādzība) — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.)

Ja vīrietis, pēc ilgstošām attiecībām, nepakļaujas sievietes uzbrukumam un atsakās no bērna, tad viņš droši var rēķināties ar milzīgu spiedienu no radu un kopējo paziņu puses. Visi šie cilvēki vīrieti uzskatīs par nelieti, kurš pametis sievieti ar bērnu. Un sabiedrība nekad viņam neticēs, ka bērns iegūts krāpšanas (zagšanas) rezultātā.

Kā variāciju, var minēt, pirmatklājēja goda piešķiršanu vīrietim ar tam sekojošo spiedienu, tagad precēt. Reti kad šāds gājiens iet cauri, bet dažreiz nostrādā pret viegli ietekmējamiem un bailīgiem. Tagad, starp citu ir iespējams medicīniski atjaunot nevainības plēvi pat prostitūtai, līdz ar to ticamības pakāpe tai ir ļoti minimāla.

Ir arī šādi gājieni: sieviete paliek stāvoklī no sava boifrenda, un pēc kādas nedēļas dodas uz kūrortu, vai arī darba vietā uzsāk romānu. Šim romānistam kaisles pilna nedēļa ir nodrošināta, bet tad sieviete, pēkšņi, pazūd uz dienām trīs. Pēc tam uzrodas un rāda pozitīvo grūtniecības testu un saka, ka saglabās bērnu. Ja romānists ir precējies un ar labu sociālo stāvokli, kuru bail zaudēt šāda romāna dēļ, tad viņš tiek uzsēdināts uz adatas, un apmaksās svešu bērnu līdz tā pilngadībai. Šādam bērnam var būt pat vairāki „tēvi” sponsori.

ASV, gadījumu, kad sieviete uztaisa bērnu no viena, bet tēva godu piešķir citam, ir 1/3 no visiem dzimušajiem bērniem. Ņemot vērā šo faktu, jebkurš vīrietis, kuru, pēc vienas nakts sakara, sieviete apsveic kā topošo tēvu, var to droši apstrīdēt un to pat obligāti ir jādara, ja vīrietis negrib justies izjāts un sagraut savu pašapziņu. Ja vīrietis momentāni pakļaujas sievietes apgalvojumam, tad viņš var arī paļauties uz to, ka sieviete viņu izslauks sausu.

Man ir viens paziņa, kurš vienreiz pārgulēja ar puspazīstamu sievieti. Pēc 3 mēnešiem viņa atrada manu paziņu un paziņoja, ka ir no viņa stāvoklī un bērnu saglabās. Beidzās ar to, ka caur tiesu, kurā viņš tikai spēja īdēt kā bullis uz kaušanu, tika piespriesti alimenti atbilstoši viņa materiālajam stāvoklim. Stulbākais, ka viņš pat paternitātes testu neveica – nobijās.

(Krimināllikums 177.pants. Krāpšana. (1) Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.)

Labs veids, kā šādu viltnieci varētu atvēsināt, ir paņemt uz sarunām līdzi diktafonu, kriminālkodeksu (ar pasvītrotu pantu par krāpšanu) un bukletu par paternitātes testa veikšanu.

Tātad, ja vīrietim ir aizdomas, ka viņš tiek apkrāpts, viņš var piedāvāt sievietei veikt paternitātes testu. Tas aizņem tikai 24 stundas. Latvijā ir vismaz 4 laboratorijas. Tas ir vienkārši – ar vates kociņu paberzē vaiga iekšpusē un paņem siekalu paraugu. Cik es zinu, vēl pirms kāda laika Latvijā testu varēja anonīmi un neklātienē, turklāt, bez paša testējamā piekrišanas.

Vīrieša seksuālais izsalkums ļoti labi tiek izmantots kriminālajā vidē, kā mazu ieskicējumu varu minēt šādus reālus gadījumus ar man pazīstamiem cilvēkiem:

 • Nepilngadīgās izmantošana. Man, pirms gada, bija saruna ar vienu 16 gadus vecu meiteni, kura izskatījās vecāka. Viņa pastāstīja, ka ir dažas dienas dzerstījusies pa Rīgu, un viņai, viena dzertiņa laikā, ir izteikts piedāvājums. Piedāvājumu izteicis kungs no kriminālās pasaules. Piedāvājuma būtība, viņa krogā iepazīstas ar klientu, kurš meitenei piedāvā veikt pedofīlas darbības. Kad klients būs uzsācis savu neķītro ieceri, ieradīsies brāļi, kuri ierosinās klientu nopirkt sev brīvību (šantāža).
 • Duets. Iepazīšanās krogā ar skaistu sievieti var nodrošināt ilgstošu romānu: Klients dodas pie sievietes uz mājām, izģērbjas līdz apakšbiksēm un šādā izskatā sagaida sievietes greizsirdīgo vīru, kurš par ”nelielu” kompensāciju piekrīt nebūt greizsirdīgs. Kompensācija var ievilkties vairāku mēnešu garumā.
 • Patiesa kaisle. Iepazīšanās, daudz alkohola, kaislīga nakts un atvadu skūpsti. Pēc pāris dienām pavēste no policijas. Izvarošana. Sieviete uzrakstījusi iesniegumu par izvarošanu, kurā norāda, ka vīrietis ir draudējis nogalināt, tāpēc viņa arī nav pretojusies izvirtulim. Sieviete ir gatava sarunām ar pāridarītāju. Nauda palīdz sievietei saprast, ka vīrietis patiesībā viņu mīl, un atsaucot savu iesniegumu policijā sieviete norāda, ka viņa ir kļūdījusies, vīrieša kaisli noturot par vardarbību. Policijai nemaz nerodas aizdomas, ka vīrieši šo sievieti ar regulāru sistemātiskumu izvaro. Izvarošanai liecinieku nav, un cietumā izvarotājiem ir liela iespēja pašiem tikt izvarotiem. Šie apstākļi garantē, ka klients samaksās jebkuru prasīto summu.

(Krimināllikums 183.pants. Izspiešana. (1) Par pieprasījumu bez tiesiska pamata atdot mantu vai tiesības uz mantu vai izdarīt kādas mantiska rakstura darbības, piedraudot ar vardarbību cietušajam vai viņa tuviniekiem, piedraudot izpaust apkaunojošas ziņas par cietušo vai viņa tuviniekiem, piedraudot iznīcināt viņu mantu vai radīt viņiem citu būtisku kaitējumu (izspiešana), — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.)

 • Klofelīns. Aizbrauca man viens draugs uz Maskavu biznesu taisīt un pamodās slimnīcā, bez dokumentiem, naudas un izsistu redeli. Vienīgais, ko viņš atcerējies, ka bijis kādā krogā un pie alkohola glāzes runājis ar blondīni. Pēc notikušā, viņš izdarīja prātīgu secinājumu: nekad, ne mirkli, neatstāt savu glāzi bez uzraudzības un staigāt ar to apkārt, vai arī katru reizi nopirkt jaunu dzērienu.
 • Viešņa. Uzaicinot svešu sievieti pie sevis mājās jārēķinās, ka viņa aizies prom pirms seksa ar visu vērtīgo no mājas, kamēr vīrietis ir dušā vai arī, kad viņš pēc seksa ir aizmidzis. Ar prostitūtām ir jābūt ļoti uzmanīgam, katra ir saistīta, tā vai citādi, ar kriminālo vidi (daudzas ir narkomānes), vienmēr ir jārēķinās ar iespēju, ka viņa pie pirmās iespējas apzags vai arī izmantos iespēju šantažēt.

(Krimināllikums 176.pants. Laupīšana. (1) Par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana), — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.)

 • Videočats. Draugs pastāstīja man šādu gadījumu: sēdējis paziņa internetā un caur vienu Latvijā populāru interneta vietni sapazinies ar meiteni. Uzsācis video sarunu, kuras gaitā meitene piedāvājusi kameras priekšā masturbēt, ja viņš samaksās viņai 5Ls. Viņš arī ziņkārības pēc piekritis, pārskaitījis uz viņas kontu naudu. Nekas nav noticis, bet pēc brīža meitene pateikusi, ka viņa nav muļķe un par 5Ls to nedarīs, lai viņš pārskaita vēl. Paziņa atteicies, un jauniete vairākas dienas draudēja, ka izreklamēs viņu pa visiem sociālajiem tīkliem kā pedofilu, kurš internetā uzbāžas. Paziņa nereaģēja un sieviete pārstāja viņam draudēt un nekādas turpmākās darbības arī vairāk nesekoja.

(Krimināllikums 157.pants. Neslavas celšana. (1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.)

Tā, lūk, virspusējs pārskats par to, ko vīrietim var nodarīt neuzmanīga seksuālā partnera izvēle.

Paldies, ka lasīji! Varbūt tev ir arī kāds gadījums, ar kuru vari padalīties? Iemet komentāros.

Zhuks


Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×