Vardarbīga sieviete 1.daļa

  • Publicēts: 23. maijs 2014
  • Autors:
  • Komentāri: 1

medusaKārtējais ģimenes strīds. Vīrs: „Un vispār, kurš mājās ir saimnieks?” sieva: „Es! A, ko?” vīrs samulsis, klusā balsī: „Nē, nekas. Es tā, starp citu, uzprasīju?”

Vīrietis sarunājas ar darba kolēģiem: „Es vakar ar sievu salamājos.” kolēģis: „Nu, un ar ko tas beidzās?” vīrietis: „Zini, viņa uz ceļiem pielīda pie manis … un teica „Tu, lops tāds, lien ārā no gultas apakšas!””

…………………………………………………………………………..

Kā rakstīju iepriekšējos rakstos, sievietes vienīgās vajadzības ir nauda, emocijas un drošības sajūta. Tieši šī sievietes vajadzība pēc drošības sajūtas arī ir visnozīmīgākā jautājumā par vardarbību.

Mēs dzīvojam agresīvā tirgus ekonomikas un demokrātijas sabiedrībā, kur vājākais tiek pakļauts un izmantots. Pakļaušana vai pakļaušanās sievietei rada drošības sajūtu. Pakļaujot sieviete aizsargā sevi un savu vidi, pakļaujoties viņa atbildību par sevi uzliek uzurpatoram (pakļāvējam).

Lai iegūtu drošības sajūtu, pilnīgi visas sievietes rīkojas, vairāk vai mazāk, agresīvi un vardarbīgi, jo, kā zināms, labākā aizsardzība ir uzbrukums. Pēc emancipācijas uzvaras gājiena, sievietes, papildus vārdiskajai agresijai, ir sākušas izmantot fizisko agresiju. Apzinoties savu nesodāmību un dominanci, sievietes sit vīriešiem pļaukas, sit ar priekšmetiem un izmanto svešu vīriešu pakalpojumus sava vīrieša savaldīšanai (piekaušanai). Tas izpaužas šādi: sieviete provocē un pazemo vīrieti ar vārdiem, kuros viņa ir vairākkārtīgi spēcīgāka. Vīrieša vienīgā spēcīgā pretreakcija, kurā viņš ir spēcīgāks par sievieti ir fiziskais spēks, un vīrietis savā bezizejā un garīgajā bezspēcībā, sit. Sievietei to vien tik vajag! Zvans policijai, un ierodas spēcīgi puiši ar elektrošokiem, un „varmāku” kārtīgi iztirinot aiztur uz četrām stundām, lai „būrī” padomā, kā var sist „vājai neaizsargātai” sievietei.

Neapstrīdami, ka normāls vīrietis ir fiziski spēcīgāks par sievieti, bet „vārdu spēlēs” viņš ir nesalīdzināmi vājāks, tas tāpēc, ka viņš savu jaunību pavada attīstot cīnītāja iemaņas nevis diplomāta spējas. Savukārt, sieviete jau no mazotnes, spēlējas ar lellēm, spēlē mammu un tēti, dakterus un citas saskarsmes spēles, bet paaugoties viņa sāk lasīt saskarsmes un mīlas romānus. Visas šīs nodarbes palīdz sievietei apgūt spēju izmantot vārdus un apzināties to spēku. Bet ko vīrietis? Viņš lasa mazāk, viņam nav laika, viņš cīnās. Rezultāts ir neapstrīdams, veiktie pētījumi apliecina, ka sievietei , salīdzinot ar vīrieti, ir vidēji sešas reizes lielāks vārdu krājums un spējas tos sasaistīt iedarbīgās ķēdēs. Ja sieviete ir īpaši vardarbīga, tad vīrietim ir ļoti ierobežoti līdzekļi cīņai pret to, viņam ir izvēle, pakļauties vai mukt. Var, protams, cīnīties, bet kā?

Kā vīrieši kļūst vardarbīgi? Pēkšņi izdomā – kāpēc, lai es nekļūtu vardarbīgs? Laikam jau nē. Viņš tāds izveidojas, viņu tādu izaudzina sieviete. Pretēji sabiedrībā dominējošam viedoklim, ka bērnus audzina abi, patiesībā, bērnus audzina sieviete, nevis vīrietis. Vīrietis, protams, var piedalīties bērnu audzināšanā, bet tikai un vienīgi tajos rāmjos, kurus ir nospraudusi sieviete. Ja vīrietis māca bērniem pretējas vērtības, viņš tiek izolēts. Tad, kas notiek? Ja blakus sievietei ir garīgi vājš vīrietis (zemtupelis), tad sieviete ir vardarbīga pret šo vīrieti un arī pret savu dēlu (pakļauj abus). Šādas vardarbīgas attieksmes un audzināšanas rezultātā no dēla var izaugt tikai zemtupelis vai varmāka, ar retiem izņēmumiem, kad dēla vērtību pasauli ir spēcīgi ietekmējusi apkārtējā vide.

Liela daļa vīriešu „neredz” un pat nepieļauj domu, ka sieviete var būt vardarbīga. Visa sabiedriskā doma un likumi ir vērsti, lai ierobežotu vīrieti. Vīrietis ir neaptēsts mežonis, kurš pat uz muguras ir noaudzis ar matiem. Vīrieša fiziskā vardarbība tiek intensīvi ierobežota un sodīta, bet sievietes nē. Bet vajadzētu! Vajadzētu ielikt pāris sievietes cietumā par „lielo” muti.

Krimināllikums 124.pants. Novešana līdz pašnāvībai. (1) Par personas novešanu līdz pašnāvībai vai tās mēģinājumam, cietsirdīgi apejoties ar cietušo vai sistemātiski pazemojot viņa personisko cieņu, ja šī persona nav atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu. (2) Par tādām pašām darbībām attiecībā uz personu, kas atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Krimināllikums 130.pants. Tīšs viegls miesas bojājums. (2) Par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Krimināllikums 132.pants. Draudi izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu. Par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Krimināllikums 157.pants. Neslavas celšana. (1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

Krimināllikums 168.pants. Nolēmumu par aizgādības, aprūpes un saskarsmes tiesībām ar bērnu nepildīšana. Par ļaunprātīgu izvairīšanos no tiesas vai bāriņtiesas nolēmuma, kas izriet no aizgādības, aprūpes vai saskarsmes tiesībām ar bērnu, kā arī tiesas nolēmuma, kas paredz bērna nogādāšanu atpakaļ uz valsti, kurā ir viņa dzīvesvieta, izpildes vai ļaunprātīgu šāda nolēmuma nepildīšanu, vai ļaunprātīgu šāda nolēmuma izpildes kavēšanu — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Krimināllikums 168.1 pants. Nolēmuma par pagaidu aizsardzību pret vardarbību nepildīšana. Par ļaunprātīgu nolēmuma par pagaidu aizsardzību pret vardarbību nepildīšanu — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Turpinājums sekos…..

Zhuks

 


1 Komentārs

  1. Elfriidas kundze · 20. jūnijs 2016 Citēt

    apsmeejos :D

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×