Mīkla – „Kas sievietei ir galvā?” … un atbilde.

 • Publicēts: 2. jūnijs 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 3

galva xViena draudzene saka otrai: „Man, te, nesen piedāvāja iziet pie vīra!” Draudzene ar interesi: „Kurš tad?” Topošā līgava: „Vecāki …”

Jaunais vīrs sievai: „Mēs esam precējušies tikai vienu dienu, bet tu jau „brauc man augumā”!” Laulene: „Jā, bet es to gaidīju veselus divus gadus!”

…………………………………………………….

Mani vienmēr ir interesējis, kas tad notiek sievietes galvā? Vai tiešām viņa ir tik mīklaina un neizdibināma? Atbilde izrādījās līdz absurdam vienkārša. Ja ir zināmi pamatprincipi un motivācijas, tad jebkuru sievietes rīcību un frāzi var saprast un precīzi iztulkot.

Es, atbildes iegūšanai, izmantoju žurnālus. Ja cilvēki pērk žurnālus, tātad arī lasa, ja lasa, tātad interesē, ja interesē, tātad atbilst iekšējai būtībai. Ja žurnāls nav bankrotējis, tātad ir pieprasījums pēc viņa satura. No satura var spriest, kas notiek lasītāja galvā. Vai nu lasītāju tas jau interesē, vai arī viņam tas tiek „neuzbāzīgi” uzspiests un interese rodas, lasīšanas rezultātā. Vienkārši! Paskatīsimies.

Esmu veicis vairāku sieviešu un vīriešu žurnālu apskatu, izmantojot primitīvu un ne pārāk sarežģītu pieeju, es uzskaitīju, apkopoju un klasificēju žurnālu saturu. Apskatā nav izmantoti tematiskie žurnāli, tādi kā „dzeltenā” prese, auto, ieroču, mednieku, psiholoģijas un adīšanas žurnāli. Apskatā ir izmantoti žurnāli laika periodā no 2002.gada līdz 2014.gadam, ieskaitot. Šādu apskatu var veikt jebkurš, metode ir vienkārša – saskaitīt teksta apjomu un to iedalīt kādā no grupām un izrēķināt procentus. Viss! Te ir mana darba rezultāts!

Vīrietim domātos žurnālu rakstus un citu saturu var nosacīti iedalīt šādos blokos:

 1. Cīņa – 18% – tēmas, kas sevī ietver sportu, kara tēmas, vardarbību, cīņas veidus un patriotismu;
 2. Personīgā izaugsme – 12% – (vara, gods un slava), kas ietver citu vīriešu dzīves ceļu, izvēles, pieredzi un sapratni, kā arī dzīvesveidus un psiholoģiju;
 3. Sekss – 24% – tēmas par to kā dabūt no sievietes seksu, kā gūt un sniegt baudu, un daudz, daudz kailu sieviešu ķermeņu.
 4. Naudas pelnīšana – 1% - tēmas par vērtību un labklājības radīšanu;
 5. Piedzīvojumi – 8% – tēmas par risku, bīstamību, spēlēm un piedzīvojumiem, kā arī ceļojumiem, makšķerēšanu un medībām;
 6. Pasaules izpēte – 10% – tēmas par tehniku, mehānismiem, mašīnām un interesanti fakti par pasauli, vēsturi;
 7. Naudas izmantošana – 16% – tēmas par dāvanām sievietēm, personisko izskatu un pasīvo izklaidi.
 8. Dzīves jēgas meklēšana – 11% – Diskusijas, viedokļu apmaiņa, tēmas par mūziku, alkoholu un narkotikām, kā arī humors;

 

viriesa galva 2

Sieviešu žurnālu saturs:

 1. Attiecību psiholoģija – 21% – Manipulācijas, psiholoģija, attiecību veidošanas stratēģijas un taktikas, kāzas, laulību dzīve, mistika, horoskopi, personību testi; Emociju savaldīšana, izmantošana. Kā padarīt vīrieti par „apmātu” pielūdzēju? Kā iemīlēt vīrieti sevī? Smaržu izmantošana, īsto atrašana. Kāju seksīga demonstrēšana. Kā izcelt krūtis ar dekoltē palīdzību, kā pasniegt krūtis, tā lai vīrietis skatās tikai tur? Kā piespiest vīrieti apprecēties? Kā pavedināt vīrieti ar skatienu? Kādas stratēģijas izmantot pret vīrieti (biznesa, mārketinga, reklāmas, kara, diversiju …)? Par attiecību izbeigšanas veidiem. Psiholoģiskie vingrinājumi (autotreniņi, pašpalīdzība). Karjeras veidošana (kā manipulēt ar priekšniecību un kolēģiem). Kā iepatikties vīrieša vecākiem? Psiholoģiskie testi. Horoskopi (sekss, vīrietis, pavedināšana).
 2. Baumas – 7% – tēmas par populāru personu dzīvi, pieredzi un baumas; Aktrišu un dziedātāju mīlas gaitas, attiecības ar vīriešiem, karjera. Laimīgu ģimeņu stāsti, kā sievietes uzvarējušas un pārvarējušas grūtības;
 3. Sekss – 2% - tēmas kā sniegt un gūt seksuālu baudu; Kādu seksu izmēģināt netradicionālās vietās? Kā iekvēlināt vīrieti uz seksu? Kā izmantot glāstus un pieskārienus, kurās vietās un cik ilgi? Seksa ainu ieteikšana no filmām un to komentēšana. Sekss (slimības). Pretapaugļošanās veidi;
 4. Personīgais izskats – 20% tēmas par ķermeņa veselību, skaistumu un tā kopšanu, diētas, vingrojumi, kā arī „šmotkas” (apģērbs, rotaslietas); Krūšu kopšana. Acu grimēšana. Ādas kopšana, ādas tipi. Kā pareizi lietot sejas kosmētiku, lai slēptu sejas defektus, disproporcijas un padarītu to skaistāku. Pamācības, kā noslēpt auguma defektus un tos padarīt par efektiem ar apakšveļas palīdzību ar apģērbu. Ēšanas paradumi, diētas, tējas. Ķermeņa kopšana (vannas, vingrinājumi, vaksācija).
 5. Vīrieša izpēte – 15% – tēmas par vīrieti, par viņa uzskatiem, rīcības motivāciju, īpašībām un vīrieša vājībām; Ko vīrietis domā par sievietēm? Par ko sūdzas vīrieši? Vīriešu aptauju rezultāti, kas vīriešiem ir svarīgs sievietē un viņas izskatā?Muļķīgas situācijas seksā un randiņos ar vīriešiem. Kādi ir vīriešu tipi? Kā savaldzināt vīrieti? Kas vīriešiem ir svarīgi? Ko dāvināt vīrietim?
 6. Naudas tērēšana – 35% – tēmas kā unkur to labāk iztērēt naudu (restorāni, mode, skaistumkopšanas preces, veikali un to „šmotkas”, ceļojumi) Kur žurnāli piedāvā sievietei tērēt naudu? Mazs uzskaitījums: restorāni, bāri un izklaides vietas; matu kopšanas līdzekļi; sejas un acu kopšanas līdzekļi; solāriji; kleitas, somas, kurpes, gredzeni, zābaki, rotaslietas, gredzeni, krelles, ķēdītes, brošas, rokassprādzes, krūšturi, apakšveļa; ziemas un vasaras apģērbs; acu tušas, lūpu krāsas un lūpu kopšanas līdzekļi; smaržas; nagu lakas; ceļojumi.

 

sievietes galva 2

Par šiem datiem un procentiem, viennozīmīgi var teikt, ka tie nav objektīvi un ir tendenciozi, bet, tomēr tie ļauj ieraudzīt kopējo un vispārējo sievietes galvas stāvokli un sievietes intereses.

1.Secinājums – Visu žurnālu saturs ir vērsts uz sievietes varas nostiprināšanu pār vīrieti, un uz naudas tērēšanu.

2.Secinājums – Jebkuras sievietes intereses un naudas tēriņi ir vērsti uz savu personisko izskatu (vīrieša piesaistīšanai un noturēšanai, kurš ir visa avots – naudas, emociju un drošības sajūtas) un labsajūtu (drošības sajūta, vides komforts un emocijas).

3.Secinājums - Gala rezultātā par visu maksās vīrietis (vai arī vairāki), viņš segs visus sievietes izdevumus: bijušos (parādi), tagadējos un nākotnes.

Man no žurnālu satura analīzes radās tāds priekšstats, ka patiesie mednieki ir sievietes, un nevis vīrietis. Viss sieviešu žurnālu saturs ir vērsts tikai vienam mērķim – vīrietim, kā dzīves labumu nesējam. Vari paņemt jebkuru rakstu vai reklāmu un uzdot jautājumu – Kāds ir tā mērķis un iespējamais rezultāts? Man ir pamatotas aizdomas, ka gala rezultātā būs tikai viens secinājums – sievietes dzīves piepildījuma avots un nodrošinātājs ir vīrietis.

Paldies, ka lasīji!

Zhuks


3 Komentāri

 1. Z. · 27. janvāris 2015 Citēt

  Arī tā baigi uzmanīgi nelasu, bet pa diagonāli skatos galveno ideju. tātad itkā vīrieši interesējas par plašu spektru, sievietes – tikai par vīriešiem.

  atkal.. neatbildu ko raksta vai neraksta žurnāli. tāpat kā ko rāda vai nerāda seriāli.

  mans novērojumu avots ir puisis vecumā 20+ – attāls paziņu paziņa, kurš piekabinājās man soc.portālā un ES. pašas peisti

  mani peisti (un intereses) ir daba, konkrēti mūzikas žanri, politika, vēsture, novadpētniecība, socioloģiskas tēmas, saimnieciskas lietas. Nu vaŗdu sakot ar diapazonu. te uzskaitīt būtu baigi gari un tuvu neiespējami. ideja skaidra.

  džekam peisti par 5 tēmām:
  ohh.. seksošana un meitenes,
  ahh.. seksošana un meitenes,
  apčurājos.. seksošana un meitenes,
  pa acīm spiežas laukā.. seksošana un meitenes,
  spiež uz smadzeņu centriem.. seksošana un meitenes,

  nu vēl ir smuki autiņi – pie tam nevis no tehniskās puses, bet bērnišķīga neracionāla jūsma par kliedzošām virsbūvēm
  Nu varētu vēl saprast 16-18g. pie vājas nodarbinātības. Bet nu jau riktīgi velk uz 25

  Jau sen gribas ierēkt par viņu un pajautāt vai vispār viņam smadzenes ir pilnīgi paralizētas no tiem hormonu viļņiem vai viņš ir absolūti sevi nekontrolējošs organisms. un kā viņš domā kurai normālai sievietei var interesēt džeks ar tik vāju seksuālās ierosas kontroles mehānismu, ka viņš no malas līdzinās bezsmadzeņu vienšūnim.

  Tā ka nezinu.. Sen jau šito vēroju un brīnos. Un stipri apšaubu šito tēmu.

  pie tam ir vēl viena sakarība. Jo labāk vīrietis valda pār savām seksuālajām ierosām jo mazāk viņš baidās no sievietēm un vieglāk ir kontaktējams. tas, ka visi tie hormoni pilnībā pārņem un kontrolē smadzenes tā kā tāds mēris ir pabaisi.

  • Zhuks · 28. janvāris 2015 Citēt

   Vai vari man atbildēt, kāpēc vīrietim ir jāinteresējas par to pašu ko tev? Viņu interesē sekss. Ja viņš grib parunāt, tad to viņš darīs ar draugu, bet ne ar sievieti. Tu taču pati redzi, tev ar vīrieti nav nekā kopīga, ja neskaita seksu. Un diezin vai būs, jo 25 gadus sasniegušam vīrietim, sievietes garīgums ir vienaldzīgs, samierinies, vai arī meklē opi. Vari izvēlēties arī kādu zemtupeli, kurš, lai dabūtu tevi gultā, būs gatavs intelektuālām sarunām par sociālpolitisko stāvokli Korejas tautas republikā. Vēl varu piedāvāt – vajag iedot potenciālajam puisim ieteicamās un obligātās literatūras sarakstu, bez kuras izlasīšanas viņš netiks pie kārotā seksa. Un vēl, ja sievietei ir vēlme parunāt par skaistām garīgām lietām, dabu un ziediem, tam ir domāta otra sieviete. Runājiet!

 2. Dienasgrāmata · 21. jūlijs 2015 Citēt

  Tas, ka sievietēm nauda ir daudz svarīgāka nekā vīriešiem, tas jau sen ir skaidrs.

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×