Vīrietis kā īpašumtiesību objekts. 1.daļa

 • Publicēts: 5. jūnijs 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 8

kazas 3Vīrs ar sievu sēž restorānā. Pie vīra pienāk burvīga skaistule, noskūpsta viņu un klusējot aiziet. Sieva indīgi jautā: „Kas tā tāda?” Vīrs domīgi: „Atsienies! … Es tagad domāju, kā es viņai paskaidrošu, kas tu tāda …”

Vīrs: „Ja tu naudu tērēsi šādā tempā, mēs drīz paliksim bez naudas!” Sieva: „Dārgais, tas mani nesatrauc! Jo es apprecējos ar tevi mīlestības dēļ, nevis dēļ naudas!”

………………………………………

Es jau iepriekšējos rakstos raksturoju sievietes tieksmes iegūt naudu, drošības sajūtu un emocijas. Sieviete nekad nelaidīs garām iespēju, un vienmēr centīsies izspiest no vīrieša maksimumu, lai apmierinātu savas vajadzības, bet, viņai vienmēr būs par maz. Vienmēr!

Kā no iepriekšējā raksta ir noprotams, jebkura sieviete vīrieti pazīst labāk nekā viņš pats, un visas vīrieša vēlmes un mērķi viņai ir kā atvērta grāmata. Tāpēc arī nav pārsteigums, ka sieviete, savās manipulācijās, ir tik spēcīga. Sieviete, savu mērķu sasniegšanā, prasmīgi izmanto vīrieša vājības un pozitīvās īpašības. Sieviete kā profesionāls programmētājs vai cirka dresētājs, pacietīgi un mērķtiecīgi iekodē vīrietī viņai nepieciešamos uzvedības (reakcija, rīcība un piesaiste) modeļus. Rezultātā, „pieradinātais” vīrietis kā uzmanīgs, uzticīgs suns vēro katru sievietes kustību, skatienu, žestu un vārdu intonāciju. Viņš baidās sadusmot savu saimnieci, kura, kā profesionāls dresētājs, par nepareizu rīcību soda, bet par pareizu pasviež „kaulu”.

Kādas reakcijas sieviete vēlas iekodēt? Lai vīrietis labprātīgi pats gribētu apmierināt sievietes vajadzības:

 • Nauda – ar prieku tērētu uz sievieti savu naudu, kā arī uztvertu, kā pašu par sevi saprotamu, ka jāatdod visa sava nauda viņai;
 • Emocijas – veltītos tikai viņai vai viņas vajadzībām. Pastāvīgi apliecinātu savas jūtas pret sievieti;
 • Drošības sajūta – interesētos tikai par sievieti. Apliecinātu viņas draudzenēm un radiem, ka viņa ir pasaules „naba”. Vienmēr būtu sievietes rīcībā un pieejams. Vienmēr atskaitītos sievietei par savu rīcību un plāniem.

Kad sieviete iziet medīt vīrieti, tad ēsma vienmēr ir sekss un vīrieša seksuālā vēlme. Alkstošs vīrietis ir viegli iegūstams, bet grūti noturams. Bet sievieti tas satrauc minimāli, jo viņai, taču, ir pieejamas manipulatīvās tehnoloģijas, kuras jau ir noderējušas miljoniem sieviešu („parastie” sieviešu žurnāli ir pilni ar „augstākajām” tehnoloģijām).

Kā sieviete medī un pieradina savu „medījumu”:

1)    Valdzinājums. Sākumā, lai piesaistītu vīrieša uzmanību, sieviete visu uzsvaru liek uz savu izskatu un savām manierēm. Sieviete demonstrē visus savus „jaukumus”, izceļot tos ar kosmētiku, rotaslietām, apaviem un apģērbu. Krūtis, pleci, kājas un sēža tiek atkailināti vai apspīlēti apģērbā līdz maksimālajai robežai, kas bieži pārkāpj vispārpieņemtās sabiedrības normas. Labs vīrietis ir grūts medījums, jo viņam tiek piedāvāti daudzi „plikņi” (konkurentes nesnauž). Sieviete pilnveido sevi, lai izskatītos seksuāli iekārojama, viņa sporto, dejo un veic operācijas (tauku atsūkšana un krūšu korekcija). Sieviete dažādos kursos, semināros un literatūrā apgūst spontanilitātes, noslēpumainības, intrigu iemaņas. Sieviete nesteidzas un vienmēr izvēlas daudzpakāpju taktiskos risinājumus.

2)    Ieinteresētība. Sarunas ir otrs instruments. Kad sieviete, izmantojot savus SSS (sieviešu seksuālos signālus), ir piesaistījusi vīrieša uzmanību, viņa uzsāk otro fāzi. Sieviete ievāc visu iespējamo informāciju par vīrieti (no viņa paziņām, no sociālajiem tīkliem, no sarunām ar pašu vīrieti). Balstoties uz iegūto informāciju, sieviete izlemj par vīrieša statusu savā dzīvē, par viņa potenciālu un par tālākajām manipulāciju tehnoloģijām. Sieviete pati par sevi stāsta maz, bet izrāda milzīgu interesi par vīrieti, viņa pagātni, tagadni un nākotnes plāniem. Sieviete ir lielisks sarunu biedrs ar lieliskām aktīvās klausīšanās dotībām, sieviete uzdod jautājumus un izrāda ārkārtīgu uzmanību pret atbildēm. Bieži sieviete pirms tikšanās ar vīrieti ir sastādījusi sievieti interesējošo jautājumu sarakstu (obligāto). Lai uzsāktu pakāpenisku vīrieša piesaisti, sieviete izrāda lielisku humora sajūtu un inteliģenci. Obligāts ir flirts. Un visa rezultātā vīrietis, kā uz „šķīvīša ar zelta maliņu” pienes visu sievietei nepieciešamo informāciju par sevi.

3)    Neaizsargātība. Sieviete lieliski apzinās to, ka vīrietis ir lepns (par savu vīrišķību). Vīrieša lepnuma sajūtu ir ļoti vienkārši ekspluatēt. Sievietei tikai vajag nedaudz izrādīt savu neaizsargātību, bezpalīdzīgumu, naivumu, kā uzreiz drosmīgais bruņinieks metas sievieti aizsargāt, aprūpēt utt. Ja, piemēram, vīrietis, sava robustuma dēļ, neredz viņas vajadzības, tad sieviete to tiešā tekstā „smalki” palūdz. Izmantoti tiek pat pārspīlēti reibuma, „pārejoša vājuma” stāvokļi (ģībšana) un pat „slimības”. Vīrietis tiek mudināts uz līdzjūtību un pašuzupurēšanos. Daudzos gadījumos sieviete „pēkšņi” paliek bezpalīdzīga vai „muļķīte”, un visas reālās vai mākslīgi radītās problēmas uzgrūž vīrietim. A, ko viņš? Viņš, varonis, iet glābt „princesi”. Tas ir ekspluatācijas sākums.

4)    Asaras (Neaizsargātība 2). Vīrietis ciest nevar sievietes asaras, viņš sāk nervozēt un apjūk. Kāpēc mazi bērni raud? Tāpēc, ka viņi nedabū to ko grib vai arī nenotiek pēc viņu prāta. Ar sievieti precīzi ir tāpat. Sievietes asaras ir ļoti populārs manipulācijas instruments. Vīrietis sajūt žēlumu un cenšas sievieti nomierināt. Sievietes kaprīzes! Ooo! Tās ir mūžīgas, un ja vīrietis ir uz tām iekritis, tas ir ļoti bēdīgi. Kad sieviete nedabū to ko grib, viņa momentāni raud. Pat ja nav asaru, ir taču elsas. Sieviete pieliek rokas pie sejas un elso, mēģina izspiest asaras, bet to nav. Ko nu? Ha! Arī šeit ir risinājums. Ja vīrietis mēģina sievieti nomierināt vai paņemt viņas rokas, sieviete uzreiz skrien uz vannas istabu mazgāt seju un berzēt acis, jo asaru taču nebija, a efektu vajag. Lieliskākais visā ir tas, ka, ja arī sieviete no sākuma pati netic tam ko ir iedomājusies, tad raudāšanas procesā viņa tam jau ir „patiesi” noticējusi, ka vīrietis ir nelietis un uztver to kā neapstrīdamu patiesību. Un vienmēr!! Vienmēr, vīrietis dod to, ko sieviete grib, jo vīrieti tracina paša bezpalīdzības sajūta sievietes asaru priekšā.

5)    Atzinība. Te tiek atkal spēlēts uz vīrieša pašcieņu un lepnumu. Vīriešu vidē nav pieņemts slavēt, apbrīnot un glaimot. Bet pilnā mērā ir kritika un tikai dažreiz atzinība. Pozitīvs novērtējums un tā trūkums ir īpaša „vājā” vieta vīrieša galvā. Šo apstākli lieliski izmanto sieviete, miksējot kritiku ar uzslavām. Proporcijas tiek izvēlētas atbilstoši katra vīrieša mazvērtības kompleksa apmēram. Sieviete, kā lieliska komunikācijas speciāliste, prasmīgi izmanto klajus glaimus, uzslavas, komplimentus, atzinības izteikšanu, apbrīnu un pozitīvu salīdzinājumu. Kad vīrietis ir lieliski ticis galā ar kādu uzdevumu vai apmierinājis sievietes vajadzību, viņš tiek slavēts un cildināts. Sieviete mērķtiecīgi ceļ vīrieša pašvērtējumu, tas notiek līdz tādam līmenim, ka vīrietis vairs nevar dzīvot bez šiem komplimentiem. Viņš ir kļuvis atkarīgs no sievietes! Lai saņemtu uzslavu, vīrietis cenšas pastāvīgi attaisnot uz viņu liktās sievietes cerības. Citi vīrieti neslavē, to dara tikai viņa sieviete un viņam ar sievieti ir labi. Vīrietis ir pateicīgs sievietei par atbalstu un ir gatavs viņas dēļ kalnus gāzt. Šādi apstrādāts vīrietis centīsies nekad nepievilt sievietes cerības. Viņš arvien vairāk sāk dalīties ar sievieti savas dzīves notikumos un pārdzīvojumos, kas beigās pārvēršas par atskaitīšanos sievietei par katru savu soli.

6)    Komforts. Sieviete veido vīrietim komfortablu vidi (televizors, ledusskapis) un pieradina vīrieti pie ļoti daudzām lietām, kuras vīrietim līdz šim nav bijušas svarīgas (halāts, mīkstas čības un trīs ēdienu ēdienreizes). Īpaša uzmanību sieviete izrādīta vīrieša izskatam, uzvedībai un runasveidam. Sieviete veido savu „princi”. Sieviete cenšas nolasīt no vīrieša acīm viņa vēlmes un cenšas tās apsteigt pirms to rašanās. Vīrietis ātri pierod. Bet, ja vīrietis uzvedas neatbilstoši sievietes prasībām, visi šie labumi tiek „apgriezti” un vīrietim iestājas diskomforts. Ko dara vīrietis?

7)    Atbildība. Un atkal sieviete spēlē uz vīrieša lepnumu. Sieviete izaicina vīrišķības izpausmes. Sieviete spēlē uz vīrieša kompleksiem – „tu esi vīrietis vai neesi?”. Sieviete provocē vīrieti uz labestības, drosmes, spēka un uzticības izrādīšanu. Sieviete nodrošina, ka vīrietis pie viņas vienmēr var saņemt atbalstu, līdzjūtību, mieru un palīdzību. Sieviete vienmēr atgādinās viņam, ka vīrietis var viņai uzticēties, un viņa vienmēr izteiks pārmetumus, ja vīrietis nav rīkojies tāpat, ja vīrietis nav attaisnojis sievietes uzticību. Šādas, sievietes, uzvedības sekas, kad viņa „pārāk uzticas” vīrietim, norāda, ka sieviete nolēmusi izmantot iespēju kļūt bezpalīdzīga un atkarīga no vīrieša, ka viņa uztic visu atbildību vīrietim. Šādā gadījumā veidojas piesaiste, izmantojot vīrieša dabisko vēlmi uzņemties atbildību. Sieviete pastāvīgi atgādina vīrietim, ka viņš par viņu ir atbildīgs. Neizbēgami ir sievietes pārmetumi, kā rezultātā vīrietī veidojas vainas un parāda sajūta

8)    Aizvainojums. Viens no lieliskākajam visu (VISU!!!) sieviešu „gājieniem” ir apvainošanās. Šeit ir plašs iespēju diapazons. Ja vīrietis nerīkojas tā kā sieviete vēlas, viņa uzreiz apvainojas un paliek vēsa, un šādi viņa izturas līdz brīdim, kamēr vīrietis salūzt un izpilda sievietes iegribu. Šis ir vispārbaudītākais veids kā sieviete no vīrieša panāk visu ko vēlas. Sievietēm patīk apvainoties un piedot vīrietim pat tajos gadījumos, kad vīrietis nav devis iemeslu šādai rīcībai. Neatņemama sastāvdaļa ir skandāli, kuros vienmēr zaudē vīrietis. Ko var darīt? Vienkārši neņemt galvā, neiespringt. Sievietes apvainošanās ir pilnīgs „Fufels”, kam nav vērts pievērst uzmanību, jo sievietes apvainošanās pāries un atkārtosies un atkal pāries un atkal atsāksies kā mēnešreizes.

9)    Šantāža. „Sitiens pa olām”. Ja vīrietis nerīkojās tā kā to vēlas sieviete, tad viņa atsaka vīrietim seksu tik ilgi, kamēr viņš salūzt. Sekss tiek izmantots, kā atalgojums par „pareizo” rīcību, tāpat kā Pavlova sunim, vīrietim tiek izveidots reflekss rīkoties pareizi.

Labi būtu, ka vīrietis sev godīgi atzītu, ka viņš ir bijis medījums un nevis otrādāk, jo domājot, ka vīrietis ir iekarojis sievieti, viņam veidojas nepareizs (melīgs) priekšstats par attiecībām, kas izsauc pavisam nepatiesu atbildības un pienākuma sajūtu. Un viss! Vīrietis pats, sievietes manipulāciju ietekmēts, sapinas savā dzīvē un attiecībās. Vīrietis domā, ka ir ieguvis sievieti, bet tā nav. Sieviete ir dabūjusi vīrieti, bet viņš nabadziņš domā, ka ir „atbildīgs par to, ko ir pieradinājis” (kaut kā teica Mazais Princis).

Augšējā tekstā es izklāstīju tehnoloģijas, ar kurām sieviete iekaro un pakļauj vīrieti. Bet man ar skumjām jāatzīst, ka es nezinu nevienu tehnoloģiju ar kuras palīdzību vīrietis varētu piesaistīt pie sevis sievieti.

Jebkura sieviete ļoti labi atceras, kāds viņai bija apģērbts, ko viņa un viņš teica pirmajā tikšanās reizē un ļoti labi apzinās, kas piesaistīja vīrieti pie viņas (kura no taktikām nostrādāja). Arī vīrietis var izanalizēt, kādi bija apstākļi un iemesli viņa piesaistei. Pamatojoties uz šo analīzi viņš var atrast sievietes uzvedības tehnoloģijas, kuras vīrietis nepieciešamības gadījumā var izmantot savā labā attiecībās ar sievieti. Īpaši tas attiecas uz uzticību „mīļotajai” sievietei. (par to būs raksta trešajā daļā)

Piespiedu monogāmija (laulība, zvēresti, solījumi), kuru atbalsta sabiedrības uzskati, pēc savas būtības ir pretrunā ar vīrišķību, jo tās noteikumi padara vīrieti par vienas sievietes ķīlnieku. Sieviete kā vienīgais seksa avots, monopolists, var atļauties diktēt vīrietim noteikumus. Kaut kā dīvaini, ja mēs dzīvojam demokrātijā un brīvā tirgus ekonomikā, ka mums uzspiež izvēlēties vienu pakalpojuma sniedzēju uz visu mūžu. Man šķiet, ka, ja ir brīvā tirgus nosacījumi, tāpat kā telekomunikāciju biznesā, tad tiem ir jābūt visās attiecības. Ko? Tad sievietei tāpat kā teleoperatoram, lai noturētu un piesaistītu klientu, nāktos piedāvāt dažādas bonusu paketes. Piemēram, atlaides kā pastāvīgajam klientam. He! Bet nē, tā nenotiek. Kā sekas, var gadīties, ka vīrietis, kurš ir mākslīgi ierobežots ar monogāmiju, pārvēršas par nīgru mājas despotu ar sievišķīgu īpašību paketi. Ja vīrietim nav izvēles, viņš stagnē un nokalst kā personība.

Turpinājums seko …

Zhuks


8 Komentāri

 1. fuksis · 6. jūnijs 2014 Citēt

  Ja sieviete atsaka virietim to, tad tas ir zemiski. Virietis bus izmisis, tas var likt vinjam spert sansolus, kas pashai nemaz nepatiks.
  Ari ignoresana nenoved pie poz rezultata.

 2. progress · 8. jūnijs 2014 Citēt

  Labs raksts !

 3. solvita kūna · 17. jūnijs 2014 Citēt

  ko darīt, ja Dabā tā ir iekārtots! tāpat, kā sunim gēnos ir kalpot cilvēkam, tieši tāpat vīrietim ir gēnos vēlme darīt laimīgu sievieti…
  Visu šo manipulāciju veiksmes atslēga slēpjas tajā, ka vīrietis nevēlas būt neatkarīgs. patiesība ir tāda- ja ir laimīga sieviete, laimīgs ir arī vīrietis

 4. Viņš · 11. jūlijs 2014 Citēt

  Piekrītu Solvitai, labāk darīt sievieti laimīgu, abiem būs mazāk kreņķu.
  Esmu tomēr par abpusēju monogāmiju. Ja ir ģimene, tad neatbalstu apkārt staigāšanu.

 5. Džuntī · 23. augusts 2014 Citēt

  Ar to arī esmu saskāries dzīvē, visa pamatā ir manipulācijas(tā sauktā,spēlēšana uz jūtām) :D Tā sievietes izdzīvo un dabū’kāroto, bieži vien, kad vīrietis to sāk apzināties arī beidzas attiecības.

 6. Caune · 17. decembris 2015 Citēt

  Paldies par rakstu.

 7. zane · 9. aprīlis 2017 Citēt

  Pilniigs murgs ! Kad vienreiz viirieshi beigs sievieti uztvert kaa manipuleetaaju !!! Gribetu savam acim ieraudzit raksta autoru !!!

  • Zhuks · 10. aprīlis 2017 Citēt

   Tev ir visas iespējas. Info par mani ir pieejama blogā. Gribi tikties personiski? Arī tas ir iespējams. Bet kāds ir tavs mērķis? Izliet žulti vai argumentēta saruna?

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×