Kopdzīve ar sievieti. 1.1.daļa. (vīrieša vieta laulībā)

 • Publicēts: 23. oktobris 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 1

zebraSarunājas draudzenes. „Sandra, vai tu mīli savu vīru?” „Protams!! Es vispār mīlu vīriešus!”

Laulības šķiršanas process. Tiesnesis jautā vīram: „Kāpēc gribat šķirt laulību?” Vīrs: „Mani neapmierina tas, kāda viņa ir gultā!” Atskan balss no zāles: „Interesanti gan! Visus apmierina, bet viņu, te, pēkšņi neapmierina!!!!”

……………………………………….

Jebkura laulība līdzinās zebrai, jebkura laulība nokļūst tur, kur beidzas strīpas. Ar šo rakstu es uzsāku zebras (laulības) strīpu un melnā cauruma (šķiršanās) analīzi.

Katram vīrietim ir savs raksturs un dzīves uzskati, arī katra sieviete ir unikāla, bet kad viņi abi sanāk kopā un veido kopdzīvi, tad rezultāti, par pārsteigumu, ir viegli prognozējami un definējami. Esmu veicis pētījumu par vīrieša un sievietes kopdzīves veidiem un vīrieša lomu. Tātad vīrietis kopdzīvē ar sievieti var būt 6 (sešās) versijās:

1)    Kalps. Šāds vīrietis dzīvo ar sievieti izteikti savtīgu interešu vadīts. Viņš ir algotais darbinieks. Viņš ir apzināti pieņēmis sievietes vadošo lomu kopdzīvē un visā savā dzīvē. Viņš nekad nepieņem pastāvīgus lēmumus, izņemot tajās jomās, kuras sieviete viņam ir uzlikusi kā pienākumu. Vīrietis kalpo sievietei un viņas bērniem par savtīgu atalgojumu. Atalgojums var būt sekss, aprūpe, uzturs, drošības sajūta, būtisku dzīves problēmu un sarežģījumu uzlikšana sievietei. Vīrietis ir „labi” iekārtojies, viņam ir „silti”. Viņš dara visu, ko sieviete pasaka, ne par ko pilnībā nenes atbildību. Viņš bez jebkādas degsmes izpilda laulības solījumu, zvērestu vai līgumu. Dažreiz pretojas sievietes pārmērīgām prasībām, bet no bailēm, zaudēt drošību, pakļaujas. Viņš nelieto alkoholu, viņam nav izteiktu graujošo atkarību. Viņš ir atkarīgs no sievietes, viņš ir atkarīgs no sievietes labvēlības. Viens no sievietes varas instrumentiem ir vīrieša sodīšana ar seksa atteikumu (sausuma periodi var ilgt mēnešiem). Šis vīrietis ir viens no lielākajiem porno produkcijas patērētājiem.

Mīlestība, emocijas, jūtas: vīrietim, nav mīlestības, nav siltu jūtu pret sievieti. Tikai pienākums un bailes. Bailes no sievietes dusmām.

Seksuālā uzticība: vīrieša – 100,00 % (viņš ļoti, ļoti grib gulēt ar citām, bet ir ļoti, ļoti bail), sievietes – 0,00 % (Sievieti, šis mīkstmiesis tracina. Viņa nesaņem ne emocijas, ne mīlestību. Ja sievieti neierobežo reliģija vai citi faktori, viņai ir daudzi mīļākie.). Pastāv neliela iespēja, ka viņu pārvilina kāda marodiere, bet diezgan maz ticams.

Kopdzīves ilgums: Ja sieviete nepamet vīrieti, tad kopdzīve ilgst visu mūžu.

Kontrole: sieviete pilnībā kontrolē vīrieti (telefons, e-pasts, maks, kabatas).

Greizsirdība: sieviete ārkārtīgi greizsirdīga, vīrietis pat nepieļauj domu, ka viņš varētu kontrolēt sievieti.

2)    Vergs. Pilnīgi beztiesīgs un bezspēcīgs sievietes seksualitātes un skaistuma priekšā (dažreiz arī naudas). Sieviete izmanto vīrieša apmātību pēc pilnas programmas. Spiež sulu. Šis vīrietis ir lieta, instruments sievietes ambīciju un dzīves mērķu sasniegšanai. Bieži verga statusā nokļūst vecāki vīrieši, pēc šķiršanās no vecās sievas, kad „iemīlas” stipri jaunākā sievietē. Pārsvarā vīrietis ir situēts, stabils savā statusā un ienākumos. Vai arī verga statusā var nokļūt jaunāks vīrietis, kurš vēlas gūt labumu no bagātās kundzes. Katrs vergs ir ar savu pielietojumu. Plantāciju vergs – pelna naudu un nodrošina sociālo statusu. Mājas vergs – mazgā traukus, gludina veļu, gatavo ēst. Seksa vergs – jauns vīrietis (vibrators) biznesa sievietes dzemdes trakuma ārstēšanai. Gladiators – nepieciešams statusam un varas demonstrēšanai sabiedrībā, spēcīgs, bet bīstams un dažreiz neaprēķināms (alkohola reibumā). Vergs dažreiz saceļas un rīko dumpi, bet pārsvarā tas notiek kundzes pārlieku lielās nevērības dēļ.

Mīlestība, emocijas, jūtas: Šis vīrietis, atšķirībā no kalpa, bezprātīgi mīl sievieti. Viņš ir gatavs visu zaudēt, pat dzīvību, lai tik saglabātu savas kundzes labvēlību (izņemot seksa vergu). Vīrietim ir paniskas bailes zaudēt sievieti.

Seksuālā uzticība: vīrieša – 100,00 % (izņemot seksa vergu), sievietes – 0,00 % (arī šis mīkstmiesis tracina).

Kopdzīves ilgums: kopdzīve ilgst līdz brīdim, kamēr vergs ir nolietojies (beigusies nauda, spēki, nodzēries vai „nestāv metamais”). Tātad – daži gadi.

Kontrole: sieviete nekontrolē vīrieti (izņemot seksa vergu). Savukārt vīrietis periodiski mēģina kontrolēt, bet momentāni tiek aplauzts ar pamešanas draudiem.

Greizsirdība: sievietei nav jātērē savi spēki, lai kontrolētu, jo vīrietis savā apmātībā ir caurspīdīgs. Seksa vergs gan tiek kontrolēts.

3)    Partneris. Attiecības balstās uz SIA dibināšanas līgumu (laulība), kur abi partneri uz otra rēķina cenšas iegūt sev maksimālo labumu. Tā ir uzņēmējdarbība, bizness. Šīs kopdzīves pamatus veido komerclikums un citi valsts likumi par uzņēmējdarbību. Katra partnera mērķis ir ieguldīt mazāk un paņemt visu peļņu (arī partnera). Ja šī uzņēmējdarbība (laulība) neizdodas, tad rezultātā ir bankrots (laulības šķiršana) ar tiesu darbiem un tiesu izpildītājiem. Rezultātā, starp abiem tiek sadalīti parādi un uzliktas saistības (hipotēka, alimenti). Ja arī, sākotnēji, uzņēmējdarbība (laulība) ir veiksmīga, tas neko nenozīmē, jo vienalga, kāds no laulātajiem mēģina apkrāpt otru un iegūt maksimumu ietekmes attiecībās, bonusus un dividendes. Šīs attiecības var nosaukt par Demokrātijas šūpuli, kur katram dalībniekam sākotnēji ir vienādas iespējas un tiesības. Bet tad viņi sāk spēlēt „monopolu”. Šajās attiecībās valda pastāvīga partnera kontrole, neuzticēšanās un reāla cīņa par varu. Visbiežāk, kāds no partneriem uzmet otru, izspiež kā citronu un pamet ar kredītiem un saistībām, pats aizlaižas ar kārtējo mīļāko uz „Kanāriju salām”.

Mīlestība, emocijas, jūtas: Katrs otru uztver kā lietu, instrumentu, mehānismu un īpašumu savu vajadzību apmierināšanai. Attiecību sākumā ir bijušas savstarpējās simpātijas (iemīlēšanās un kaisle), kuras varētu raksturot kā skaistākās preces izvēli lielveikalā. Patiesu un dziļu jūtu nav. Ārkārtīgi reti, šīs attiecības var „iet dziļumā”. Vīrietis ir gatavs atdot daļu no savas brīvības un resursiem, apmaiņā pret sievietes labumiem, pati sieviete viņam nav svarīga. Tas ir tikai bizness.

Seksuālā uzticība: neviens nav uzticīgs, abiem šiem personāžiem ir 0,00 % uzticības.

Kopdzīves ilgums: līdzīgi kā uzņēmējdarbībā, 80% jaundibināto uzņēmumu bankrotē pirmajā darbības gadā. Vidējais ilgums sastāda 2-3 gadi. Tikai kādos 2% gadījumu, kopdzīve ilgst vairāk par pieciem gadiem.

Kontrole: pilnīga neuzticēšanās otram, maksimālā kontrole (telefoni, kabatas, maki, e-pasti, partnera darba kolēģu un draugu padarīšana par „stukačiem”). Investīcijas ir jākontrolē.

Greizsirdība: ja šis uzņēmums, nenodarbojas ar nomas pakalpojumiem (sutenerisms), tad greizsirdība ir liela. Greizsirdība ir pamatota, jo tā izriet no šo attiecību būtības (īpašumtiesības).

Jā, starp citu, pakļaujot vīrieti, sieviete zaudē visas savas cerības uz mīlestību un „gaišu nākotni”, viņai nav uz ko paļauties, tikai uz sevi (un vibratoru vai mīļāko). Viņai nav stiprā pleca, nav aizsardzības, viss ir atkarīgs no viņas pašas rīcības. Mūsdienu emancipētajām sievietēm tiek iegalvots, ka likums viņas aizsargās, lai viņas paļaujas. Iegalvojums ir interesants, bet sieviete var pamēģināt, kā tad likums viņu aizsargā, un ieraudzīs, ka likums visām nepietiek, viņš ir ierobežotā daudzumā, un, visbiežāk, saskaroties ar realitāti, likums ir bezspēcīgs. Emancipētā sieviete var droši lasīt drupačas no mīlestības banketa galda, kad visi dalībnieki ir aizgājuši.

Nākošajā raksta daļā es iepazīstināšu ar atlikušajiem 3 (trīs) vīriešu modeļiem. Tātad, turpinājums seko …

Paldies,

Zhuks


1 Komentārs

 1. Sieviete · 20. novembris 2014 Citēt

  Cik skumji atskārst, kādi briesmoņi mēs sievietes patiesībā esam. Bezjūtīgi vampīri, kas spēj manipulēt ar vīrieti izsūcot viņam visas asinis līdz pat pēdējai lāsītei un pat tad, kad saņemam visu, ko vien vēlamies un nav vairāk ko paņemt, vienalga atrodam, kas nav labi.
  Sieviete saka: “Tu nekad nedari ko es tev paprasu!”
  Vīrietis atbild: “Es tikko izdarīju.”
  Sieviete: “Jā bet ne tā kā es to biju iedomājusies.”

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×