Sist vai nesist? Lūk, tāds ir jautājums! 3.daļa

 • Publicēts: 12. novembris 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 2

rubijiensSieva vīram: „Mīļais, aiznes, lūdzu, šo vēstuli uz pastu.” „Bet ārā tāds lietus, ka pat saimnieks suni uz ielas nedzīs!!” „Bet es taču neprasu tev suni ņemt līdzi!”

Vīrs žēlojas savai sievai: „Ak, kaut kā neveikli sanāk!” Sieva: „Kas neveikli?” Vīrs: „Ta, draugs mani jau trešo reizi aicina uz sievas bērēm, bet es viņu vēl nevienu!!”

…………………………………….

… turpinājums.

Mūsdienu sievietes it visā sāk līdzināties vīriešiem, viņas uzsākušas sacīkstes ar vīriešiem. Tas ir kļuvis par sportu, par sieviešu izklaidi. Vienlīdzības sauklis tiek izmantots kā instruments vīriešu pakļaušanai un kundzībai pār viņiem.

Ne mazums ir redzēti gadījumi, kad krogos vai masu pasākumos, sīka, agresīva un satrakojusies sieviete sit milzīgas miesasbūves vīrietim ar dūri pa muti. Nu reizes četras. Bet vīrietis neko, pretim nesit. Tad vīrietis mierīgi atstumj sievieti, pēc kā seko sieviešu bļāvieni pa visu apkārtni: „Palīgā! Policija! Sievieti sit!”. Ko? Nekad neesat redzējuši?

https://www.facebook.com/photo.php?v=329048767242653&set=vb.104365503044315&type=2&theater

Ja uzmanīgi pavēro kino industrijas produkciju, tad vairumā filmu, var redzēt skatus, kur sieviete sit vīrieti. Tās nav action filmas, nē! Tās ir romantiskās, komēdijas un drāmas, ziepju operas (visas domātas sieviešu auditorijai). Nevienam nav radies jautājums, kāpēc? Šie vardarbības skati, kur sieviete sit vīrieti, ir normāla „romantisko” attiecību sastāvdaļa. Gan sieviete, gan vīrietis, skatoties šīs filmas, tikai pasmejas, tas ir smieklīgi. Varbūt arī smieklīgi, bet šādi attiecību modeļi noglabājas abu dzimumu zemapziņā. Tas kļūst par ir iekodētu uzvedības normu starp dzimumiem. Sieviete sit, vīrietis ar pateicību pieņem. Ideāli! Kāda mīlestība un romantika!!

Pētot materiālus par fizisku vardarbību, es saskāros ar daudzu sieviešu milzīgo augstprātību un pārākuma sajūtu. Visas (visas!!! Nebija izņēmumu!) sievietes augstprātīgi paziņo, ka vīrietis ir „zemcilvēks”, bet sieviete ir „āriete”, ka, ja vīrietis ir lupata, ja viņš ir vājš, tad un tāpēc, nepakļaušanās gadījumā, viņš ir jāsit. Sievietēm vairs nav cieņas pret vīrieti, viņš tiek uztverts, kā zemākās kastas pārstāvis, vergs, kalps, īpašums, suns, kurš jādresē.

Sievietes savu pārākumu (pašas savās acīs) ir apliecinājušas un pierādījušas ar reālu rīcību. Viņas spēj un arī veic visus vīriešu darbus. Viņas ir iespiedušās gandrīz visās vīriešu dzīves jomās, ir gan nelieli izņēmumi, kur sievietei ir pretīgi vai bail. Un tas mūžīgais arguments: „Mēs dzemdējam! Pamēģiniet jūs dzemdēt!” Nu, ko, šis arguments ir vistīrākā manipulācija, uzmanības novēršana un pārākuma izrādīšana. Nedzemdējiet! Ja jau gribat būt kā vīrieši, nedzemdējiet! Dzemdēt nav vīrišķīgi! Gribat būt kā vīrieši, tad ziniet, ka īsts vīrietis nesūdzas un nemet citiem acīs savas sāpes un pārdzīvojumus. Viņš ir vīrietis!! A, ja tomēr dzemdējat, tad nelienat vīriešu pasaulē!

Te ir jautājums, kas radās no sieviešu dzemdēšanas. A, vai sieviete zina cik grūti ir vīrietim, kad sperma skalojas acīs? Kas notiek vīrieša galvā? Kādas garīgas mokas viņš izjūt? Sieviete pat to nenojauš, bet ar milzīgu prieku izmanto, šīs vīrieša mokas, lai viņu paverdzinātu.

Nenoliedzu, ka mīkstmiesīgie vīrieši nav sievietes mīlestības cienīgi, nav cienīgi saņemt sievietes sajūsmu un apbrīnu, bet tomēr „jūras dibenā nogrimušos dārgumus var izcelt”! Var! Bet tur ir vajadzīga sievietes griba, piepūle un zināšanas kā to darīt. Tas ir grūti, tāpēc sieviete izvēlas vieglāko ceļu, būt nelaimīgai. Tā ir vienkāršāk, būt nelaimīgai šajā dzīvē un ciest, cerot uz Dieva žēlastību mūžīgajā dzīvē. Kāds stulbums?!

Sievietes argumentē, ka vīrietis pats ir vainīgs, ka viņu sit sieviete, ja viņš nedarītu tā un nedarītu šitā, tad viņu neviens nesistu. Vai te gadījumā, nav tāpat kā izvarotai sievietei pasakot, ka viņa pati ir vainīga. Viņa ir vainīga, ka izvarota!! Ko? Nicināsim izvarotu sievieti? Pieļauju, ka šī sieviete provocēja izvarotāju! Pieļauju! Bet tas neattaisno varotāju. Tāpat vīrietis var „provocēt” sievieti, bet vai tiešām ir jāsit? „Bet, ja savādāk vīrietis nesaprot?” Labi! Tad sanāk tā, ja sieviete nesaprot, ka vīrietis grib seksu, tad viņš drīkst varot?

Sabiedrība izvairās runāt par sieviešu vardarbību, izliekas, ka tās nemaz nav. Bet patiesā situācija ir baiga! Kā piemēru var minēt skandālu par to, ka bērnu dārza vadītāja līdz slimnīcas stāvoklim piekāva tā paša bērnudārza audzinātāju. Tu domā, ka tas ir izņēmums? Nē! Tikai šis gadījums ieguva īpašu publikas uzmanību, jo saistīts ar bērnudārzu.

Kad sievietei uznāk histērija (dzemdes trakums), viņai var pat putas nākt pa muti kā trakai lapsai un acis pieplūst ar asinīm. Šāda sieviete izskatās bīstamāka par bulterjeru. Un vīrietis? To redzot, viņš apjūk, viņš nezina, ko darīt, jo te vairs nelīdz ne vārdi, ne samīļošana, ne draudi, ne izrunāšanās, nelīdz nekas civilizēts (kā tik ļoti patīk ieteikt humānistēm). Ja netici, vari aprunāties ar policistiem par to, kā uzvedas sievietes alkohola reibumā. Gribi briesmu stāstus par vardarbīgām sievietēm, pajautā un dzirdēsi patiesību!

Sievietes vīriešus sit bieži un visur. Pat pirms pāris dienām es redzēju tādu skatu. Stāv divi vīrieši un sieviete. Sieviete mīļi runājas ar vienu no viņiem, un ar dūri mīļi iesit viņam pa krūtīm, pēc tam vēl pāris vārdi un seko nākošais draudzīgais un mīļais sitiens krūtīs. B…a! kas tas ir, kas noticis ar sievišķību? Labi, bet vīrietis to uztvēra kā pašu par sevi saprotamu! Pat nepamirkšķināja aci. Tas bija, kā norma!!! Tā ir norma!! Kas notiek?

Lai cik skumīgi tas nebūtu, bet sievietēm ir vienaldzīgas vīrieša sajūtas, viņām ir savi mērķi, kurus viņas vēlas realizēt ar vīrieša palīdzību. Mani vienmēr interesējis ir jautājums, priekš kam sievietei vajag vīrieti un attiecības? Es šo jautājumu vienmēr uzdodu sievietēm. Un atbildes ir vispārīgas un nekonkrētas, pat dažām sievietēm „uzkaras sistēma” un viņas apstulbst: „Nu kā? Tas taču normāli, visi tā dara!” Masu psihoze, pašām sava viedokļa nav?  Līdzīgi ir ar vīrieša sišanu. Tas taču normāli, daudzas tā dara! Ha!

Marks Tvens izteica gudru domu: „Ir meli, ir lieli meli un ir statistika!” Tad lūk, statistika apgalvo, ka 97% fiziskās vardarbības veic zēni un vīrieši. Loģiski, ka tā var apgalvot, nezinu daudz vīriešus, kuri atklātu, ka viņus ir situsi sieviete. Man, uzsākot rakstīt šo rakstu, bija sarunas ar vairākiem vīriešiem, par to vai viņus ir situšas sievietes. Tikai pēc manas pieredzes pastāstīšanas, viņi palika atklāti un atzina sišanas faktus. Tā lūk, Statistika!!!

Nevar teikt, ka sabiedrība ir kļuvusi vardarbīgāka, nē nav, tikai vardarbība ir mainījusi formu un vardarbības iniciatoru. Tas ir nezūdamības likums, ja kādam ir mazāk, tad noteikti, kādam būs vairāk. Viss ir līdzsvarā. Ja vīrietis ir apspiests un kļūst mazāk vardarbīgs, tad sieviete palielina savu vardarbības potenciālu. Ar katru brīdi sieviete kļūst vardarbīgāka! To apliecina sieviešu klātbūtne armijā un policijā. Kā tu domā, ko tur māca sievietei? Sist, nogalināt gan ar kailām rokām, gan ar dažāda veida palīglīdzekļiem, šaut, aizturēt likumpārkāpējus un uzlikt rokudzelžus. Un kādam ir jābūt uzņēmuma vadītājam? Viņam ir jāspēj cilvēku atlaist no darba, sodīt un motivēt ar piespiešanas un manipulāciju palīdzību. Tad rodas jautājums, kāda ir sieviete, kura uzņēmumā vada vīrieti? Kāds kļūst vīrietis? Kāda kļūst sabiedrība? Nu re! Vardarbības un piespiešanas daudzums nemainās, mainās metodes, tās kļūst psiholoģiski izsmalcinātākas, bet mērķis un vēlamais rezultāts saglabājas.

Ko sieviete ir ieguvusi emancipācijas rezultātā? Kāds ir secinājums? Elementāri! Sieviete, klāt pie savas varas pār vienu vīrieti, ieguvusi vēl arī publisko varu (firmas un valsts vadība). Kas strādā valsts pārvaldē? Cik daudz tur ir vīriešu? Dažās valstīs no visiem valsts pārvaldē strādājošajiem ir 75% sieviešu. Vai vari man atbildēt kādā pasaulē mēs dzīvojam, kas nosaka mūsu dienas kārtību? Sievietes! Visur sievietes! Ir pienācis laiks ieviest kvotas valsts pārvaldē uz minimālo vīriešu skaitu, tāpat kā dažu valstu armijās un policijās uz minimālo sieviešu skaitu. Ja vienlīdzība, tad vienlīdzība!! Nostiprināsim to visur ar likumu, katram dzimumam pa 50%!! Ja nav 50%, tad pasākumu likvidējam. Ja armijā nav puse uz pusi, tad atlaižam to daļu, kas pārsniedz līdzsvaru. Savādāk sanāk, ka vienlīdzība mums tāpat kā komunisms visu laiku redzama aiz horizonta, bet tuvāk nenāk.

Uzskatu, ka bērēs, obligāti, zārku jānes arī sievietēm vienlīdzīgā skaitā ar vīriešiem! Divi vīrieši un divas sievietes. Savādāk, kaut kā nav ievērota dzimumu līdztiesība! Šeit arī vajag kvotas. Ja nav divu sieviešu, tad lai nelaiķis pūst morgā, kamēr būs ievērots likums!

Vai esi ievērojis, cik liela ir netaisnība un pretruna dzimumu vienlīdzīgu tiesību jomā ir Darba likumdošanā? Sievietēm ir atlaides un izņēmumi uz darbu atvieglojumiem, bet darba samaksa vienāda!!! A, vīriešiem? Kur vienlīdzība?

Nu re, kā jau iepriekš rakstīju mēs dzīvojam sievišķīgā sabiedrībā, visa likumdošana ir sievišķīga, ētikas un uzvedības normas ir sieviešu. Kāpēc? Atkārtoju! Pēc vēlēšanu tiesību iegūšanas, sievietes pārņēma publisko varu, jo viņas ir labāk organizētas par vīriešiem, viņu savstarpējā komunikācija vairākkārtīgi pārsniedz vīriešu (nu kādas reizes 10), viņas ir aktīvākas (uz vēlēšanām iet vairāk sieviešu nekā vīriešu), tāpēc jebkura politiskā reklāma ir adresēta sievietēm un viņu vērtībām. Un politiķi izdabā saviem vēlētājiem (sievietēm), jo tikai tas viņiem palīdz noturēties pie varas, kā rezultātā sabiedrība ar vien vairāk iegrimst sievišķības muklājā. Un veidojas, tāda uniseksu sabiedrība, ne šis ne tas. Un mokās visi, gan sievietes, gan vīrieši. Par bērnu dzimumu identitāti pat komentāri ir lieki.

Vairs netiek ņemts vērā, ka katrs dzimums ir ar savām spējām, izskatu un smadzeņu uzbūvi. Skumji! Vīrietis un sieviete ir pilnīgi atšķirīgi, bet viņus mēģina padarīt vienādus. It visā! Vai sanāks?

Turpinājums sekos ………..

Paldies, ka lasīji!

Zhuks


2 Komentāri

 1. vīrietis · 13. novembris 2014 Citēt

  Raksti liek aizdomāties!

 2. Vinš · 16. novembris 2014 Citēt

  Attīstoties tehnoloģiju līmenim.
  LIelākā daļa vīriešu darbu paliek izpildāmu sievietēm. Piemēram, agrāk bija grūti iedomāties redzēt sievieti pie autobusa stūŗes. Bet sodien tā ir mūsu ikdiena .
  Sievietes lieliski konkurē ar vīriešiem jo viņas ir centīgākas un apzinīgākas, spēj labāk kontrolēt sevi, atsakoties no dabiskajiem instinktiem.
  No otras puses ari izteiktu vīriešu darbu sāk palikt mazāk, mūsu datorsedētaju laikmetā, tpc arī vīrietis zaudē savu dominanci pār sievieti.

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×