Sist vai nesist? Lūk, tāds ir jautājums! 5.daļa

  • Publicēts: 13. novembris 2014
  • Autors:
  • Komentāri: 1

rokaVīrs no rīta pieiet pie guļamistabas loga un saka sievai: „Izskatās, ka šodien tomēr būs vētra!” Sieva momentāni atbild: „Nebūs! Ja tu pacentīsies ierasties mājās laicīgi, bez dzeršanas!”

Pie pusdienu galda. Sieva aizrautīgi urķē no kaula smadzenes un tās ar sajūsmu ēd. Pēkšņi uzmet skatu vīram, un ar entuziasmu jautā: „Mīļais, varbūt arī tev smadzenes izsūkt?”

…………………………………….

… turpinājums.

Jebkura sieviete labi zina, ka vīrietis baidās no pazemojuma, īpaši publiska. Un viņa to veiksmīgi izmanto, lai iedīglī apspiestu jebkuru iespējamo vīrieša pretošanos viņas autoritātei. Viņa var pat nesist, bet tikai izteikt draudus vai dot mājienus, ka šāda pazemošana sekos, ja vīrietis nepakļausies. Sieviete lieliski zina visas vīriešu vājības un vājās vietas, pa kurieni sist psiholoģiski vai ar dūri.

Cīņa par varu ģimenē vienmēr ir saistīta ar vīrieša pazemošanu. Vīrietis vienmēr tiek pazemots. Priekš kam sievai vajag pazemotu vīru? Viņa grib vīrišķīgu vīrieti, bet blakus viņai ir pazemots vīriešu dzimuma pārstāvis. Kāpēc tā? Mūsdienu vīrieši ārkārtīgi baidās no pazemojuma, baidās no zaudējuma un nespēj to pieņemt. Bet sanāk tā, ka nāve ir dzīvības zaudēšana, tātad, loģiski, ka nāve ir vislielākais pazemojums. Tāpēc cilvēki baidās no nāves? Sūdīgi!

Bet ir risinājums! Ja vīrietis atdot savu dzīvību, dāvina to, tad tas nav pazemojoši. Viņam neatņem, bet viņš savu dzīvību dāvina. Ir gatavs uzdāvināt! Īstam vīrietim ir jābūt iemeslam dzīvot un jābūt iemeslam mirt, jo dzīvi mēs no šejienes, tāpat, neizkļūsim! Tātad būtisks jautājums nevis kā mēs mirsim, bet par ko mirsim? Vīrietim pašam ir jāizvēlas par ko viņš ir gatavs mirt un par ko gatavs cīnīties un ar ko cīnīties. Un noteikti tā nav cīņa par varu ģimenē, saņemot no sievas nazi pakrūtē. Ko teiksi?

Ir divi ļoti populāri ceļi, kā vīrietis atdod varu, pār sevi, sievietes rokās. Pirmais. Vīrietis, sākotnēji, aiz bailēm pazaudēt pastāvīgu seksu, piekrīt sievietes diktātam un labprātīgi atdod varu pār sevi sievietei. Otrais. Brīdis, kad sieviete paliek stāvoklī, situācija sāk lavīnveidīgi pasliktināties, un vīrietim jau tiešā veidā tiek pieprasīta pakļaušanās. Sieviete stāvoklī pierod pavēlēt vīrietim. To pat nosaka sabiedrībā dominējošā tradīcija un sabiedrības nosodījums par tās neievērošanu. Sievietei stāvoklī neko nedrīkst liegt, pret viņu jāizturas saudzīgi, viņai nedrīkst veikt smagus mājas darbus, viņa ir emocionāli jāsaudzē, grūtniecības laikā sieviete jāsargā no stresa, no raudāšanas utt. Vienu vārdu sakot vīrietim sievietei ir jāizdabā. Kā sieviete jūtas? Viņai ir praktiski neierobežota vara! Viņa ir īpaša! Vīrietis ir ziemassvētku vecītis, kurš izpilda visas vēlēšanās! Bet bērns kādreiz piedzimst un … A, varu un teikšanu atdod negribas. Varas sajūta ir tik valdzinoša. Un sieviete neatdod, bet vīrietis tomēr vēlas kaut daļu no tās atgriezt. Sākas karš. Un šķiršanās. „Ak, viņš Lops, mani nemaz nemīl!”

Tagad viens lielisks secinājums! Visas šķirtenes ir vardarbīgas! Vai nu viņas pakļāva vīrieti un viņš sāka dzert, nodzēra naudu, kura pienācās viņai, tāpēc sieviete izšķīrās, vai nu vīrietis neizturēja vardarbību. Viņam pieriebās, un viņš aizgāja. Iesaku tev uzmanīties no šķirtenēm. Kaut gan kāpēc? Neuzmanies, jo tikai vājš vīrietis precas ar šķirteni. Tāds, kuram nav dzīves mērķa, kurš savu dzīves mērķi saskata viņā ieaudzinātajās sieviešu vērtībās.

Neskatoties uz to, ka sievieti moka šaubas, viņa spēj kontrolēt gan savas domas, gan uzvedību, gan atbildes. Un jebkura sievietes rīcība izriet no viena vienīga apsvēruma, ka šāds uzvedības modelis būs vislabākais un efektīvākais, lai sasniegtu savus mērķus. Tas pats attiecas arī uz vīrieti, kurš pakļaujas sievietei. Tas ir brīvprātīgs un pārdomāts uzvedības modelis. Vīrietis ir pieņēmis lēmumu, ka tā būs vislabāk. Patiesībā, sākotnējā dilemma vīrietim ir bijusi milzīga, ko darīt? Un citu atbildi viņš nav atradis, kā tikai turpināt eksistēt! Viņš turpina attiecības un „ģimeni”, bet meklē glābiņu pudelē. Dažas feministes mudina un attaisno vīriešu sišanu, ja viņi ir alkoholiķi, azartspēlmaņi un citi atkarīgie, kas nenes sievietei naudu, kas neuztur „ģimeni”. Tas ir kā? Ja viņu sitīs, tad viņš vairs nedzers? Vai arī tas ir kompensācijas mehānisms, sievietes bonuss, ar kuru viņa kompensējas?

Sievietes ir vardarbīgas, jo esošā likumdošana to viņām ļauj, sabiedrības attieksme un nostāja viņām to ļauj, paši vīrieši to ļauj. Vīrieši baidās no sievietes. Vīriešiem ir bail no visa, no lēmumu pieņemšanas, no atbildības, no pretspara, no sekām, no policijas … Kā sieviete var cienīt šādu bailīgu vīrieti? Viņai ir pretīgi, un savu pretīgumu viņa akcentē ar dūri. Ko tāds bailīgs vīrietis var izdarīt, ja sieviete viņam draud, ka atņems bērnus, šķirs laulību, atņems viņam naudu? Viņam ir bail dot pretsparu, jo sieviete draud viņam atņemt lietas, kuras viņš ir padarījis par savas dzīves vērtībām.

Tagad daži padomi:

  • Ja vīrietis domā par kopdzīvi ar sievieti, pats pirmais, kas viņam ir jāizdara, ir jāiepazīstas ar sievietes vecākiem. Tas ir obligāts nosacījums, jo no šīs pirmās tikšanās, viņš varēs izdarīt visus secinājumus par iespējamajiem apdraudējumiem sev, savai dzīvībai, veselībai un brīvībai. Tikai uzmanīgi viss ir jāvēro un nedrīkst lietot alkoholu (tas iemidzina modrību). Ir jābūt vēsam saprātam. Jāskatās uz sievietes vecāku žestiem, pozām, skatieniem un mīmikām, jāieklausās intonācijās, toņos un vārdos. Tas ir vienkārši, jo viņi būs vairāk pievērti vīrieša vērtēšanai, ka savas uzvedības sīkās nianses pat nepamanīs. Bet tieši sīkumi runā visskaļāk!
  • Es ieteiktu visiem vīriešiem izvairīties no konfliktiem sievietes pārvaldāmajās teritorijās. Īpaši, virtuvē (naži, pannas, kastroļi, verdoši ūdeņi, dakša, īpaši šķīvji), vēl, protams, ir karsti gludekļi un matu fēni. Kad sākas konflikts vīrietim vienmēr jāiet prom no šīm teritorijām, kurā sievietei priekšmeta paķeršana ir tik pierasta lieta. Tas ir bīstami!! Vispār, ar sievieti, nekad nav jāstrīdas un kaut kas jāpierāda, tas ir lieki un neiespējami. Bet, ja nu tomēr asinis ir karstas, tad izskaidrošanos nekad nevajag veikt virtuvē, nekad!!! Mans draugs dabūja naža dūrienu kājā, labi, ka „ātrie” paspēja, būtu par vienu nelaiķi vairāk.

Turpinājums sekos ………..

Paldies, ka lasīji!

Zhuks


1 Komentārs

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×