Sist vai nesist? Lūk, tāds ir jautājums! 7.daļa

 • Publicēts: 17. novembris 2014
 • Autors:
 • Komentāri: 3

navePārnāk pārdzēries vīrs un saļimst uz sliekšņa. Sieva paņem slotu un sāk slānīt ar vārdiem: „Dzersi vēl, Lops? Dzersi vēl, lops tāds?” Vīrs paver vienu aci un nosten: „Lej!!”

Sieva ar vīru sēž pie televizora un skatās raidījumu par dzīvniekiem. Par aļņiem. Sieva nopūšas: „Pārsteidzoši, tik skaisti ragi, bet tik pretīgs purns.” Vīrs: „Skaties uzmanīgi, ja man būs šādi skaisti ragi, tad tev savukārt būs tāds pretīgs purns!”

……………………………………………………….

… turpinājums.

Tas, ka sievietes ir vardarbīgas ir normāla parādība, tā ir bijis pirms Kristus, ir tagad un būs nākotnē. Viņas ir vardarbīgas pret vīriešiem un saviem dēliem. Viņas sita, sit un sitīs! Pārsvarā, zēni tiek sisti līdz brīdim, kamēr sieviete saprot, ka dēls ir fiziski spēcīgāks par viņu, un tad sieviete, pēkšņi, nobīstas. Netici? To var vienkārši pārbaudīt! Ieraksti interneta meklētājā: „bērns sit”, „es situ dēlu” un līdzīgus. Dabūsi atbildes! Sievietes sit tikai dēlus, un reti kad meitas. Tāpēc, ka meitenes ir paklausīgas, viņas nepārkāpj noteikumus, viņas neriskē, viņām ir bail. Zēni pārvar bailes, viņi iet uz savu mērķi. Viņi neklausa, un mātes netiek galā, viņas ir bezspēcīgas un sit, lai kontrolētu, lai ietekmētu, lai pakļautu, lai salauztu gribu un pretestību. Dīvaini, bet zēni nesalūzt, salūzt tikai vīrieši (zēni, kuri ir izauguši).

Kāpēc sieviete netiek galā ar dēla audzināšanu? Tāpēc, ka viņa lauž zēnu, un audzina viņā sieviešu pasaules vērtības, pārprasto humānismu, un dara visu iespējamo, lai attālinātu viņu no vīriešu dzimumam raksturīgās būtības un saknēm. Kāpēc nav vairs īstu vīriešu? Ta, ne jau tāpēc, ka zēnus audzina sievietes, bet gan tāpēc, ka sievietes ir iznīcinājušas vīriešu iniciācijas tradīciju (bet par to es rakstīšu citreiz).

Sievietes stāsta, ka mīl savus dēlus! Ja? Sitot? Vai tad ir liels brīnums, ka galu galā „salauztais” jaunais vīrietis negrib sieviešu mīlestību un izvēlas vīriešu glāstus, ko?

Sievietes uzskata vīriešus par lieliem bērniem. Vīriešiem esot bērnu prāts! Nu re, ja viņas „audzinot” sit savus dēlus, tad kāpēc, lai viņas nesistu vīrietim, kuru uzskata par bērnu? Es neredzu starpību, un viņas arī neredz, tāpēc sit.

Sievietes saka, ka nav kārtīgu vīriešu, nav uz ko paļauties, ka visi vīrieši ir lupatas. Piekrītu! Maz ir! Bet šīs sievietes var izteikt visdziļāko pateicību iepriekšējām sieviešu paaudzēm, par savām mokām viņas var pateikt paldies savām sencenēm, kuras izaudzināja šādus dēlus, lupatas. Un nākošās sieviešu paaudzes, varēs teikt paldies šodienas mātēm.

Tā kā sabiedrība aktīvi runā par vardarbību ģimenē (ar to domājot, ka sitējs ir vīrietis). Ak, nabaga sievietes!! Bet varbūt kādam no šķirtajiem vīriem vajadzētu iesniegt prasību tiesā pret bijušo sievu, kura nozilinājusi viņa dēlu (jo meitu viņa nesit)! Varbūt pagriezīsim šo jautājumu tā? Te arī rodas vīrietim iespēja ierobežot sievietes vardarbības kāri, alkas pēc varas. Šādi var rīkoties vīrietis, kuram ir kauns atzīties sev un citiem, ka viņu sieviete ir situsi vai sit. Aizstāvot dēlu tiesas ceļā, ne par ko nav jākaunas, nav jāatzīstas, ka arī tēvu sit. Viņš vienkārši aizstāv sava bērna tiesības būt pasargātam no sievietes agresijas. Lieliska iespēja iedot vardarbīgai sievietei pa zobiem ar likumu. Un nebūs jāatzīstas savā pazemojumā un nespēkā.

Bērnībā vīrieši tiek mācīti, nesist meitenēm un sievietēm, un viņi izvairās sist, jo nevardarbīgas uzvedības programma ir instalēta un palaista. Bet viņus pašus sievietes sit. Tas vīrieša smadzenēs rada neatrisināmu uzdevumu, kas uzkar sistēmu. Neviens nesniedz sakarīgu atbildi, ko tad darīt, ja pašu sit? Šī sistēmas uzkāršanās arī izsauc atbildes sitienus sievietei. Skolās var novērot situācijas, kad meitenes sit puišus, bet kad viņas tomēr dabū atpakaļ, sākas tracis, visādu psihologu un skolotāju terors pret „vainīgo” zēnu. Tā ir lieliska uzvedības skola meitenēm, kuru pēc tam viņas izmanto arī „Ģimenē” saucot policiju un iesaistot sociālos dienestus.

Man radās jautājums! Vai ir zināmi daudz gadījumi, kad vecāki ir pēruši vai situši meitenes? Es nezinu. Jo tā notiek reti. Meitenes pārsvarā tiek seksuāli izmantotas no tuvāko radinieku puses, bet sistas tiek reti.

Kāpēc sisti tiek zēni, jaunie vīrieši? Vai tāpēc, ka viņi ir protestanti? Vai tāpēc, ka viņi jau no mazotnes iet uz risku un pārkāpj noteikumus? Vai tāpēc mātes un skola viņus lauž gan psiholoģiski, gan fiziski? Tas ir tāpēc, ka šo topošā vīrieša dabu vajag salauzt, lai viņš būtu pakļāvīgs sabiedrības loceklis, kuru vada bailes. Un meitenes to redz, ka vīriešus vajag ietekmēt fiziski, lai viņi pakļautos. Emancipācijas uzvara un tas, ka vīrietim ar likumu ir aizliegts dot pretsparu sievietes fiziskajai vardarbībai, ir atvērušas neaprakstāmas sieviešu fiziskās vardarbības slūžas. Vīrieši ir iedzīti sprukās vai nu viņi pakļaujas sievietei vai arī nonāk cietumā par smagiem miesas bojājumiem un slepkavību. Pastāv iespēja mukt, ko lielākā daļa geju arī ir izdarījusi. Kā apliecinājums zēnu (vīriešu) dabai ir lielā mirstība viņu vidū, procentuāli salīdzinot ar meitenēm tajā pašā vecumā.

Bendžamini Spoki un citi „psihologi” ir atraduši simtiem iemeslus, kāpēc vīrietis ir vardarbīgs pret sievieti, a pašas problēmas saknē viņi nemaz nav mēģinājuši ielūkoties. Jo tas „politiski” ir neizdevīgi, jo tad nebūs klienšu, un pat var licenci atņemt, un var „autoritāti” pazaudēt. Lai cik skumji nebūtu, tas ir bizness. Psihologs, ģimenes konsultants vai terapeits, taisa naudu, nevis cenšas palīdzēt saprast un risināt grūtas situācijas. Un visi „ceļi”, kurus šie „padomdevēji” rāda, iet pilnīgi pretējā virzienā tam, kur cilvēks vēlas nokļūt. Izskaidrojums ir vienkāršs – jo vairāk ilgstošu pastāvīgu klientu, jo vairāk vizīšu, jo ienesīgāk! Šajā biznesā ļoti populāra ir kļuvusi, konsultantu prakšu pārdošana. Savāci klientus un pārdevi viņus kā lopus. Juristi tā dara, ģimenes ārsti tā dara. Mēs esam tikai skaitļi. Un skaitļi ir bezpersoniski.

Ir pretīgi, ka sabiedrībā valda uzskats, ka zēnus un meitenes jāaudzina vienādi. Uniseksisms ir pretīgs! Transvestītu sabiedrības morāles normas! Zēni un meitenes ir atšķirīgi it visā. Attīstības ātrumā, ķermeņa uzbūvē, interešu lokā, smadzeņu uzbūvē. Nedrīkst, nu nedrīkst iznīcināt sievišķību un vīrišķību. Protams, tas ir ārkārtīgi izdevīgi farmācijas biznesam, jo preparāti, kurus izraksta pret dažāda veida neirozēm, nes fantastisku peļņu. Tā ir apzināta psihes deformēšana ar mērķi kontrolēt sabiedrību un pelnīt, pelnīt, pelnīt …. Vīrišķīgs vīrietis un sievišķīga sieviete ir stabili, viņi ir neaizsniedzami. Viņu psihei piekļūt ir sarežģīti un manipulēt ar viņiem ir grūtāk.

Turpinājums sekos ………..

Paldies, ka lasīji!

Zhuks


3 Komentāri

 1. Viņš · 18. novembris 2014 Citēt

  Jā meitenes vecāki per retāk kā zēnus. Tā nu tas ir.. Laikam mātei ir psiholoģiski grūti sist meitenei.

 2. Mirona · 19. novembris 2014 Citēt

  Zinu gadījumus, kad pērtas arī meitenes. Es uzskatu, ka tas ir attaisnojams gadījumos, kad bērns sagāž tik lielus podus, ka jāsaņem kaut kāds sods. Parasta, nekontrolēta, uz emocijām balstīta sišana par kaut kādiem niekiem atšķiras no pēriena. Visādi sīkie policijai zvanītāji un vecāku sitēji un šāvēji rodas tieši tādēļ, ka mūsdienās bērnus sit nevis noper. Viņi redz, ka vecāki, kuriem vajadzētu būt par autoritāti, nojūdzas un sāk sist. Bērns zaudē cieņu pret šiem cilvēkiem. Pēriens kā iepriekš izrunāts sods par nodarījumu ir pavisam cita lieta.

 3. Novērotājs iz dzīves.. · 16. janvāris 2015 Citēt

  tam kurš veica šo rakstu un pirms tam analīzi-dodu cepumu, jo atbilst tik ļoti patiesībai! Meitenes un sievietes vairumā gadījumu tiek sargātas, kā arī viņu intereses-tas jau ir kā slimība, visur plakāti ar uzsaukumu ievērot vienlīdzību, saku kā ir -ja mēs sākām ar vienlīdzīgu attieksmi un redzējumu uz sievietēm, ja jūs dabūjat vienlīdzīgu attieksmi pret sevi ,kā pret vīrieti, cik ir novērots un cik man druškas ir ,atvainojos, raudājušas, Jūs momentāli sākat bļaut, ka ir pārāk skarbi, nepanesami un reta kura izsitās, jo reti kurai ir saprašana ,ka lēkt augstāk par savu dgurnu daļu vien tāpēc ka esi glaudīta pa spalvu no bērnības un tev ir zombēts iekšā -”ka meitiņ, tev vajag bagātu vīru, māju, mašīnu utt….”, bet mātes jau aizmirst , ka jāiemāca darbības vārds-strādāt un nopelnīt ,gan materiālu, gan attieksmi vajag ar smagu darbu, tāpat kā vīriešiem ,ar kājstarpi tālu netiksi dzīvē….

  Mātes agresija pret dēlu ir arī vainīgas viņas pašas, nelaimīgas un kaut kādu iemeslu dēļ izjukušas attiecības , pie vainas ir tikai vīrieši… tie ir attaisnojumi, lai izvairītos no patiesības, par to, ka iemesls šai rīcībai ir pašu vaina un nevēlēšanās ieklausīties otrā partnerī. tie paši uzskati, ko māte viņai bērnība likusi iekšā….

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×