MASCULIST.RU: Viņa ir tik Dievišķīga….

  • Publicēts: 28. janvāris 2015
  • Autors:
  • Komentāri: 2

OLYMPUS DIGITAL CAMERAViņa tik dievišķīga, kad guļ, gandrīz nedzirdami elpojot, tā vien gribas aiztikt viņas maigo ādu, noskūpstīt viņas apbrīnojamās lūpas, ieslīkt viņas acīs, sajust viņas roku glāstus. Un kā vijas viņas mati! Viņa ir gluži kā bērns – maza, neaizsargāta, mīļota, viņa būs burvīga sieva un māte, un jūs ar viņu neapšaubāmi nodzīvosiet “ne tā, kā visi” brīnišķīgu, ilgu dzīvi, un nomirsiet laimīgi, vienā dienā.

Ieslēdz SMADZENES, Brāl!!!

Tu līdz kapa malai (un ļoti iespējams, viņa zārka vāku aizcirtīs ne tik tālā dienā) iesi pavadā kaut kam, viņas skaistumam, viņas acīm (kā kaķītim no Šreka), lūdzošām, nē, pat diedelējošām, lai tu sagādātu viņai jaunus labumus, „šmotku” un karekļu veidā, absolūti neko nepiedāvājot pretī. Un ja gadījumā akmentiņš nebūs īstais vai, kas vēl sliktāk, nebūs naudas tam, šīs actiņas pārtaps par galīgas maitas un čūskas lielajām acīm.

Viņa pārnāks no darba sakaitināta, nogurusi, vai vienkārši ļauna, bet tu nesapratīsi, no kā?! Galu galā, darbs nav putekļains, un kolektīvs ir labs, bet par to, ka viņai vispār ir jāstrādā, vainīgs būsi TU un tikai TU, jo tu nevari nodrošināt ģimeni tā, lai viņa sēdētu mājās. TU vainīgs, ka nestrādā kā kaimiņš Vasīlijs no 3 stāva, trijos darbos no 6 rīta un līdz 24 naktī, un ka viņa Marija staigā visa vienā zeltā.

Bet, ja spēsi nodrošināt, tad vienalga būsi vainīgs TU, jo tieši tu iesēdināji viņu zeltā būrī, tu nedod viņai attīstīties kā personībai, tevis dēļ viņa nekur neiet, visas dienas garumā viņa audzina TAVUS bērnus, kamēr tu visu diennakti esi darbā, un viņa jau sen jūtas kā kalpone TAVĀ mājā.

Un, vispār, tu aizej no mājām, kad vēl ir tumšs, un atgriezies vēlu, bet laime nav Tavā naudā, bet kaut kur citur, un viņa neredz vīru, un bērni tēvu.

Šīs burvīgas rokas, lūpas, acis???

Kad tu tikai aizbrauksi uz kaut kādu Urengoju, lai sagādātu dzimtenei bišķiņ gāzes vai naftas, un nopelnītu sev dzīvoklim vai mašīnai, šīs acis spīdot skatīsies uz citu vīrieti, šīs rokas un lūpas apskaus un glāstīs viņa ķermeni. Pēc tam, kad tu atgriezīsies, ar šīm pašām rokām un lūpām viņa skūpstīs un glāstīs tevi, un tavus bērnus, skatīsies uz tevi ar uzticīgam un mīlošām acīm.

Un drīzumā tu zaudēsi kontroli. Kontroli pār visu notiekošo, jo tev ir skaista sieva, brīnišķīgi bērni, mašīna, dzīvoklis, karjera vai bizness, jo tu taču esi ĪSTS VĪRIETIS.

Un pēkšņi tā visa vienkārši vairs nebūs… Tu uzzināsi reālo patiesību par viņu.

Un šīs burvīgās lūpas teiks attaisnojumus viszemiskākajām grēcīgākajām nelietībām, kuras viņa ir sadarījusi, un, vienlaicīgi, ar naidu acīs, viņas apsūdzēs tevi VISĀ, ko viņa ir sadarījusi, jo tu neesi viņu apmierinājis, novērtējis, cienījis… Jo tu neesi vīrietis, un nekad neesi bijis… Viņas maigās rokas stipri sitīs tev pa pleciem, vaigiem, plēsīs tavus matus, pievāks bērnus un īpašumu…

…Un tu nepaspēsi pat aci pamirkšķināt, kad viņa atņems tev TAVUS bērnus, TAVU dzīvokli, TAVU mašīnu, TAVU naudu, un, pats galvenais, TAVU veselību, un tu vēl svēti ticēsi, ka ne naudā ir laime, un tas, ko tu viņai atdod katru mēnesi aiziet, protams, TAVIEM bērniem, un TU taču esi labs tēvs, un esi izšķīries ar savu sievu, nevis ar saviem bērniem…

Ko saki, Brāl???? Tev tā nekad nebūs?

Nu, Brālīt!! Nu tu esi iekritis!!

Autors: VladiSSlav

Raksts tulkots no krievu valodas.

Avots


2 Komentāri

  1. Viņš · 29. janvāris 2015 Citēt

    VIegli ar viņām nav, bet bez viņām arī nevar.

  2. Vecis > Viņam · 7. februāris 2015 Citēt

    Un kā vēl var! Var arī iztikt, bez mašas kulačkovas un koncentrēt savu enerģiju konkrētiem mērķiem.

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×