MASKULIST.RU: Zelta P… laikmets

  • Publicēts: 30. janvāris 2015
  • Autors:
  • Komentāri: 1

skaistuleJa manis aprakstītajā gadījumā tu atpazīsi savu sievieti (sievu, draudzeni, mīļāko, mīļoto), tad še tev padoms – sūti viņu pie velna mātes.

Vairākumam mūsdienu sieviešu ir daudz kopīga ar mūsu uz resursiem balstīto ekonomiku. Priekš kam kaut ko ražot, ja var tupi sūkt un pārdot naftu? Priekš kam sievietei attīstīties un bagātināt savu iekšējo pasauli, ja var tupi izplest kājas?

Loģika ir vienkārša, un taktika – efektīva. Bet tā tikai šķiet no pirmā skatiena, jo viss labais ātri pāriet. Pienāks laiks – nafta beigsies, bet kājas zaudēs slaidumu un svaigumu. Un kas tad? Un, ja ekonomikā mēs novērojam nožēlojamus mēģinājumus izmainīt situāciju, tad ar sievietēm viss ir daudz sarežģītāk.

Šodien sievietes domā, ka viņām starp kājām ir zelta dziļurbums, un noslēpums ir tikai tajā, lai šie vārti atvērtos ar maksimālo izdevīgumu. Pieprasa, lai tur ienākušais paliktu uz visu dzīvi un pastāvīgi rūpētos par pieguļošo teritoriju. Vai, ārkārtas gadījumā, kaut ne ar tukšām rokām ienāktu.

Bet vīrieši (jāpiezīmē, ka dotajā gadījumā viņus tā nosaukt var tikai nosacīti) ir priecīgi meklēt atslēgu, eļļot eņģes un teikt pareizās paroles – lai tikai vārti atvērtos.

Ko darīt, ja viņa „gaida tramvaju”?

Dažreiz gadās sastapt tādus vārtus ar visu tiem pieguļošo teritoriju, ka pat sāc domāt, ka tie tiešām ved uz paradīzi. Un tu esi gatavs izdarīt visu, lai tikai neviens, izņemot tevi, caur tiem neienāktu. Un pat esi gandrīz gatavs aizvērt acis uz to, ka ceļš, kurš ved uz šiem vārtiem, ir ne tikai nopēdots, bet pat noasfaltēts! Un pazemes autostāvvieta blakus uzcelta. Tikai sieviete, protams, sāks apliecināt, ka tur sen jau neviens nav parkojies. Bet pēc tam, kad tu tur būsi iebraucis ar savu Hammeri un aizņēmis visu stāvvietu, viņa vispār pateiks, ka uzliks piekaramo atslēgu un atslēgu atdos tikai tev.

Un tu tici. Kaut gan reizi nedēļā pamani svaigu riepu nospiedumus. Bet viņa dievojas, ka tās neved pie viņas, bet gan kāds ir braucis garām. Un tu atkal tici. Tu vispār esi priecīgs ticēt visam, ko viņa pasaka, un darīt visu, ko viņa prasa, lai tikai viņa atslēgu nenomainītu.

Un vēl viņa reizēm sakniebj lūpas un apsūdz tevi par to, ka tev no viņas ir vajadzīgs tikai sekss, kaut gan pašai nav ne mazākās jausmas, ko vēl viņa var piedāvāt, izņemot seksu. Sūdzas, ka tu viņai pievērs par maz laika. Reti aizved (vai vispār neved) uz restorāniem un kinoteātriem. Periodiski un, parasti nevietā, stāsta, cik bieži viņai uzbāžas vīrieši. Un vispār, dod tev saprast, ka viņa ir ļoti vērtīga lietiņa, un tev pasakaini paveicies ar viņu.

Atpazīsti situāciju? Ja tā, tad nekavējoties pamet viņu. Un kamēr neatradīsi citu, ej labāk pie prostitūtām. Personīgi es neatbalstu staigāšanu pie viņām, bet dotajā situācijā – tas, goda vārds, ir labāk. Tu vari domāt, ka viņa patiesībā nav tāda, ka tu viņu mīli, kaut gan pats nevari saprast par ko. Bet es apgalvoju: atšķirības nav. Un kā zināms, ja nav atšķirības, priekš kam maksāt vairāk? Dotajā gadījumā, prostitūtas pat pelnījušas vairāk cieņas, nekā tādas sievietes. Prostitūtas vismaz nedrāž smadzenes, skaidri noteic cenu un neizliekas par neatvērtu aploksni.

Pārbaude uz profesionalitāti

Agrāk viss bija citādāk. Protams, arī tad dzīvoja iepriekš minētās sievietes. Tomēr viņas daudz ko mācēja. Pat ja viņa bija no nabadzīgas ģimenes, bez iespējas saņemt izglītību un iemācīties labas manieres, sieviete, ka minimums, varēja gatavot, nodarboties ar mājsaimniecību, rūpēties par bērniem un kalpot vīrietim, kad tas pārnāca no darba.

Bet tagad? Ko māk darīt mūsdienu sieviete? Vairākums pat šķīstošo kafiju pagatavot nemāk! Tagad sievietes paziņo, ka ir kafijas aparāti, trauku mazgājamās mašīnas, veļu mazgājamās mašīnas un citas noderīgas mašīnas. Jā, un arī vīrs, galu galā palīdzēs. Izmazgāt traukus, piemēram. Bet viņa tajā laikā, tieši, paspēs nolakot nagus un izžāvēt matus.

Nedomājiet, ka pie tā ir vainīgas sievietes. Lai cik dīvaini tas neizklausītos, viņas absolūti nav pie vainas! Problēma ir tā, ka vīrietis atļauj viņai būt tādai. Pat vairāk – viņš mudina un kultivē šādas īpašības.

Veic nelielo eksperimentu, ja netici man. Pajauta pazīstamām sievietēm, kādam ir jābūt viņas vīrietim. Gandrīz visas iedos tev iespaidīgu sarakstu viņa īpašībām un pienākumiem. Un tagad otrādāk, pajauta pazīstamiem vīriešiem par sievietēm. Vairākums smagi aizdomāsies, pēc tam kautrīgi izteiks 3-4 vēlēšanas. Pievērs uzmanību, vēlēšanās, nevis prasības. Kaut kas, līdzīgi kā: labi gan būtu, ja viņa prastu gatavot, bet pat, ja neprot, nekas – es taču pelnīšu daudz naudas, un mēs ēdīsim restorānos. Es taču viņu ne jau par gatavošanu mīlu…

Tad par ko mīli?

Varbūt viņai TĀ ir izvietota šķērsām? Vai varbūt TĀ viņai tiešām ir no zelta?

Bet es zinu, par ko. Vienkārši, viņa ir labāka par tām 3-4 nekvalitatīvajām meitenēm, kuras tev DOD. Ja neskaita prostitūtas, kuras tu, iespējams, paņem algas dienā. Tāpēc arī tu esi gatavs ciest visu, lai tikai viņa neaizietu no tevis.

Vajag būt aunam, lai mīlētu sievieti, kurai snauž (vai nu sen jau ir mirušas) visas sievietes funkcijas. Izņemot kāju izplešanas, protams.

Lai nekļūtu par aunu, vēl turklāt ar ragiem, pārbaudi viņu vienmēr. Pārbaudi, testē, pieprasi. Un nav svarīgi, vai tu gribi veidot ar viņu ģimeni vai vienkārši satikties. Esi vienlīdzīgi pieprasošs jebkurā attiecību formātā. Neļauj viņai atslābināties. Neskaties uz viņas ieradumiem caur pirkstiem. Tieši pēc sīkumiem tu sapratīsi, kas viņa ir un kam piemērota.

Autors:  Ян Тэренц

Raksts tulkots no krievu valodas.

Avots: http://masculist.ru/blogs/post-589.html


1 Komentārs

  1. zane · 9. aprīlis 2017 Citēt

    Manuprat virietis ,kurs so rakstiijis, ir viens no tiem ,kuram pasham nav saprashanas par vesturisko lomu sadaliijumu gimenee un sievietes viriesha lomam gan patreiz ,gan senatnee

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×