Kur pazuduši īsti vīri? Vīrišķību meklējot– Vieglatlētika – 1

  • Publicēts: 3. februāris 2015
  • Autors:
  • Komentāri: 0

stadBlogs zhuks.lv  turpina informācijas apkopošanu, kā un kur vīrietis var meklēt savu vīrišķību. Kas vīriešiem var palīdzēt pārvarēt bailes un kļūt par Īstiem Vīriem, atrast savu dzīves mērķi, ielūkoties savas sirds dziļumos.

Tāpēc es aicinu vīriešus dažos vārdos raksturot, kā viņu nodarbošanās palīdz ceļā uz vīrišķību.

………………………………………………………………………..

Labvakar!

Vieglatlētika ir viens no pieejamākais sporta veids – skriet, lekt un mest var atrast vietu mežā, pilsētā laukā. Lai trenētos nav jābūt pārāk labiem apstākļiem, jābūt tikai gribasspēkam, kuru treniņi attīsta.

Protams, neiet runa par augstu sasniegumu vieglatlētiku, kas ir ļoti dārgs prieks, bet kādam tieši tas var likties izaicinājums. Par piemēru jāmin kaut vai vienas kārts cena, kas ir ap 700 eiro, protams, ar vienu kārti nepietiek. Vēl treniņu izmaksas, treneru algas, fizioterapijas, testi utt.

Lai pārvarētu bailes iesaku jebkuram vīrietim trenēties kārtslēkšanā – ļoti sarežģīta vieglatlētikas disciplīna, kur ir jāiemācās uzticēties ne tikai sev, bet arī kārtij, jo viņas mēdz arī lūzt un tad jau otru reizi kārti ņemt rokās būs daudz grūtāk, un tikai tā var nostiprināt raksturu.

Vieglatlētika ir visu sporta veidu pamats un ļoti sens sporta veids. Senajiem mednieki, lai tiktu pie pārtikas bija jābūt izciliem atlētiem. Izdzīvoja ātrākie, spēcīgāki un veiklākie.

Vieglatlēti sacenšas ne tikai ar sevi, hronometru, mērlenti un pretiniekiem. Vieglatlētikā rezultātus ir iespējams salīdzināt ar citu sasniegumiem vairāk nekā simts gadu garumā. Tātad ir iespējams censties pārvarēt vecāku rezultātus, draugu rekordus utt. Tas rada mērķtiecību un audzina raksturu.

Piedaloties sacensībās parasti ir jāpārvar bailes no konkurentiem, no tā, ka var palikt slikti, jo slodzes ir patiešām lielas, ir jāiemācās saņemties.

Vieglatlētikā ir dažādas disciplīnas un jebkurš cilvēks var atrast sev piemērotāko, atkarībā no iedzimtajām īpašībām.

Vieglatlētiem ir ļoti skaisti augumi, jo kustības ir dabīgas, sievietēm ļoti patīk vīrieši, kas nodarbojas ar vieglatlētiku.

Tā kaut kā!
Vieglatlētikas treneris


Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×