MASCULIST.RU: Par vīrišķību – patiesi un pilnīgi – 1.daļa

  • Publicēts: 9. februāris 2015
  • Autors:
  • Komentāri: 1

deja 1Vīriešiem, kuriem nepaveicies piedzimt, dzīvot un nomirt valstīs, kurās ir uzvarējis matriarhāts, ir daudz ko aizliegts darīt un zināt. Tāpēc, ka šie vīrieši ir vergi. Bet vergam ir jāzina, jādomā un jāvēlas tikai to, kas ir izdevīgi saimniekam. It īpaši, mums nav atļauts zināt savu vēsturi – patieso, nevis viltoto un daudzkārt pārrakstīto, savas valsts vēsturi. Tāpēc, ka šo vēsturi pirms 20. gadsimta sākuma, vispār, taisīja VĪRIEŠI – normālie vīrieši, nevis kriminālie elementi, un nevis „veceņu” valsts zombētie vergi. Mums nav atļauts zināt patieso nozīmi vārdam “ģimene” – tāpēc, ka, pirms visjaunākās vēstures perioda, visās sabiedrībās, valstīs un etniskajās grupās (izņēmumus neņemam vērā), kuru iedzīvotāju pēcnācēji apdzīvo mūsdienu pasauli, ģimene varēja būt – un bija – TIKAI PATRIARHĀLA – ar vīrieti – absolūto kapteini, galvu un līderi. Tāpēc, ka, matriarhāts mūsdienu sabiedrībā ir nedabiska un dziļi patoloģiska parādība, un (1) var pastāvēt tikai ar legalizētu krimināl-vardabīgu metožu palīdzību – ar durkļiem – kas, faktiski, arī ir tagadējā norma visās, tā teikt, “civilizētās” valstīs, un (2) jebkurš sociums, kuram uzspiests matriarhāts, izmirs pa ļoti īsu, pēc vēstures mērogiem, periodu. Kas arī ir pilnīgi acīmredzami, tas pilnīgi apstiprinās ar objektīvo realitāti, faktiem un statistikas datiem, un tas ir saprotams jebkuram „ezītim”, ja vien tikai viņš nav pilnīgi akls vai izzombēts.

Patiesa vīrišķība ir pamatkoncepcija un sistēma, piekļuve, kurai mūsdienu vīrietim ir liegta, un sistematizēti, pilnīgi un pamatīgi noslēgta jau pēc būtības. Ir liegta patiesas vīrišķības sapratne, kas sevī ietvertu morāles normas, pasaules uzskatus un vērtību sistēmas kopumu, kas ir cilvēka kā personības veidošanas pamats. Jo, atvainojiet par atkārtošanos, vīrišķīgs vīrietis, pēc definīcijas nevar būt vergs – viņš nevar būt zombēts, viņš dzīvo balstoties uz savām, nevis saimnieka, interesēm – viņš neļaus sevi spīdzināt un nogalināt vergu armijā, viņš nekļūs par ideālo patērētāju – kapitālisma pamatu, viņš nedos izcelties destruktīviem sieviešu instinktiem – kapitālisma pamatam, viņš nebalsos par noziedzniekiem, viņš nekad nevienam neļaus būt svarīgākam par viņu, un lemt par sevi – kā viņam dzīvot! Normāls – vīrišķīgs – šī vārda patiesā nozīmē, cilvēks jebkurai totalitārai-vergu sistēmai ir NEPIEMĒROTS un NEĒRTS, lai arī kā šo sistēmu nosauc – “kapitālisms”, “sociālisms”, “komunisms”, “fašisms”, vai kāds cits bandīt-isms . Tāpēc, balstoties uz analoģiju ar objektīviem vēsturiski-zinātniskiem datiem, un informāciju par patieso komandas “ģimene” struktūru un mērķiem, mūsdienu sapratne par “vīrišķību” ir vairāk nekā viltota, devalvēta, apgānīta, apgriezta ar kājām gaisā – un tai nav nekāda sakara ar oriģinālo patieso šī vārda nozīmi, par kuru, atbilstoši iespējām un pieejamiem informācijas avotiem, arī mēģināšu runāt.

Sievišķība.

Pirms nonāksim pie vīrišķības, ir lietderīgi definēt jēdzienu “sievišķība”, un tad jau no tā veikt turpmāko darbu. Personīgi no sevis varu pateikt lūk ko – no vairāk nekā desmit tūkstoš SDzP (sieviešu dzimuma pārstāvis), ar kuriem man tā vai citādi bija kaut kā jākomunicē dzīves laikā – tās, kuras ar grūtībām varētu nosaukt par “sievišķīgām” vai vismaz “viltus sievišķīgām” var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem – tādu nebija vairāk kā viena uz vairākiem simtiem, ja ne tūkstošiem. Pie tam pilnīgi pieļauju, ka viņu varētu būt vēl mazāk, jo zem rīcības, kuru, manuprāt, var saukt par “sievišķīga”, varētu būt noslēpta DEMO versija. Pilnīgi pieļauju, ka lielākā daļa no godājamajiem lasītājiem, it īpaši jaunieši, vispār nekad savā dzīvē nav sastapuši (atkal atvainojos) sievišķīgu sievieti, un vispār nesaprot – kas tā tāda ir? Ja uzdotu jautājumu sev vai saviem draugiem – “Kādu sievieti var saukt par sievišķīgu?” – tiks izteikti daudz dažādi vārdi, frāzes un viedokļi, par (ne)vēlamo izskatu, raksturu, uzvedību, seksualitāti, seksapīlu, taupību, u.t.l. u.t.t. Visiem šiem viedokļiem – un ,atkal, vispārējās apziņas zombēšanas sekām, – nebūs ne mazākās saistības ar konkrēto jautājumu.

Vienīgo, patieso un galīgo definīciju es dzirdēju pie Denisa Burhaeva – “Par sievišķīgu var saukt tikai to sievieti, kura CIENA vīrieti!”. Pievienošu – ciena dziļi, sirsnīgi – saskaņā ar attiecību pamatprincipiem starp dzimumiem. Tas ir – sievišķīga sieviete ne tikai nav rupja un pieklājīgi runā ar vīrieti (pat tas starp mūsdienīgām sievietēm – liels retums), bet tieši uztver vīrieti, kā pēc dabas paredzēto līderi, kā atšķirīgu īpatni, sistemātiski sarežģītāku, kā vadošo, bet sevi pozicionē kā vadāmo – uzvedas saskaņā ar dzimumu mijiedarbības evolūcijas modeli – normālas patriarhālas ģimenes pamatu – kurš ir pamatā normālai un normāli reproducējošai sabiedrībai un valstij. Atslēgas vārds šeit – “CIENA”. Sievišķīga ir tikai tā sieviete, kura ciena vīriešus. Tajā pašā laikā, un, protams, – tāda sieviete CIENA SEVI, un viņu ciena vīrietis. Tas ir, gan vīrietis, gan sieviete apzinās, ka viņi ir ATŠĶIRĪGI, tiem ir DAŽĀDAS LOMAS un UZDEVUMI, ka vīrietis ir vadītājs, un sieviete – vadāmā, un, tajā pašā laikā – visi ciena viens otru! Rezultāta rodas monolīta slēgta sistēma – patriarhāla ģimene – kurā katram ir sava loma, savi pienākumi, savi uzdevumi.

Tieši tāda sieviete, kura ciena vīrieti, vīrieša instinktīvās programmas un uztver tās kā sieviete – tāda sieviete ieinteresē vīrieti seksuāli, gan kā potenciāla sieva (dzīvības partneris), un kopējo bērnu māte.

Tāpēc galvenā pazīme tai nosacīti sieviešu dzimtas būtnei, kuru inteliģentais rakstnieks Aleksandrs Birukovs sauc par “defektīvu sievieti”, bet neinteliģents cilvēks par „sūdu mātīti” – ir jau pamatos neizmaināms un neatgriežams cieņas trūkums pret vīriešiem un sapratnes trūkums par sociāli-bioloģiskām vīriešu un sieviešu lomām veselīgā sabiedrībā.

Savu defektivitāti un nepiemērotību ģimenei, sievas un mātes lomai, sūdu mātīte maskē ar krāpniecisku uzvedību, kura saucas “demo versija” – viņas uz vairāk vai mazāk ilgāku periodu izliekas, ka ir sievišķīgas, lai maldinātu vīrieša instinktīvo programmu, un pēc tam, kad maldinātais vīrietis ienāk, tā sauktajā, “oficiālajā laulībā”, sūdu mātīte parāda savu patieso būtību – izmantojot psiholoģisko teroru un anti-vīriešu likumus tā iznīcina” ģimeni”, atņem vīrietim īpašumu, bērnus, ieved uzturlīdzekļu verdzībā – neatgriežami sakropļo viņam dzīvi, kā arī dzīvi un psihi bērniem.

Turpinājums seko …

Paldies par jūsu uzmanību.

Ar cieņu, Mihails.

Autors: Мемуары Омеги 

Avots: http://masculist.ru/blogs/memuary-omegi/o-muzhestvennosti-v-istinnom-i-pervonachalnom-smysle.html


1 Komentārs

  1. Elfriidas kundze · 26. jūnijs 2016 Citēt

    bull shits.tr@ka sunj@ murgyi ha ha ha.

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×