Seksa lamatas un laulība

 • Publicēts: 27. maijs 2015
 • Autors:
 • Komentāri: 7

1Seksa revolūcija rietumu kultūrā ir atbrīvojusi sieviešu seksuālo enerģiju, kuras ietekmē sekss ir kļuvis par izklaidi, nevis dzīves nepieciešamību kā tas ir ar ēdienu un miegu. Tagad sekss ir pārvērsts par vienu no dominējošiem izklaides viediem, kas balstās uz adrenalīna un emociju gūšanu, līdzvērtīgi atrakcijām, teātrim vai koncertiem. Šī apzināti kultivētā attieksme pozicionē indivīdu izturēties pret seksu kā pret impulsa pirkumu lielveikalā. Ieraudzīju, iekāroju, pārgulēju. Tīrākā izklaide.

Masu kultūra pastāvīgi zombē uzskatu, ka seksam ir jābūt spontānam, emocionālam, jūtās balstītam. Tikai retais vīrietis ir spējīgs saskatīt viltīgi maskētās lamatas. Pārsvarā to vīrietis saprot tikai tad, kad viņš ir jau ievietots krātiņā, kad viņu sāk dresēt cirka manēžā, citu sieviešu un geju izklaidei.

Rūpīgi veicot savas seksuālās dzīves analīzi, katram ir iespēja secināt, ka šāda attieksme pret seksu ir līdzvērtīga solījumam par gaišo nākotni, kura nekad nepienāks. Šīs prasības un vēlmes pret seksu ir ilūzija, mirāža, kurai var pietuvoties tikai mainot partnerus, bet nekad ikdienā ar pastāvīgu partneri. Šāds emocijās balstīts sekss pastāvīgiem partneriem var būt pirmajā reizē vai arī pēc ilgstošas šķiršanās, bet nebūt ne ikdienā, kad rutīna sit augstu vilni.

Mūsdienu sievietes vēlas, lai vīrietis būtu emocionāli jūtīgs, nevis saprātīgs un aukstasinīgs. Tāpēc, ka emocionāls vīrietis ir viegli vadāms, pakļaujams un kontrolējams. Vīrietim pakļaušanās emocijām un saprāta atslēgšana ir verdzības priekšnoteikums. Vīrietis kļūst par savu kaislību un sieviešu vergu. Tikai emocionāls vīrietis ir pakļaujams un viegli manipulējams. Tikai šādu vīrieti ir iespējams iemānīt seksa lamatās un laulības ostā, donora statusā.

Mūsu ģimenes kultūra ir mainījusies, vīrietis ir zaudējis savu nozīmi sievietes dzīvē, viņš ir kļuvis lieks, bez viņa ir ērtāk un labāk (varbūt tāpēc, ka viņš ir emocionāls). To pierāda vientuļo māšu un šķirteņu skaits, viņām nevajag vīrieti, viņām vajag pinci ar bankomāta, putekļusūcēja un atkritumu urnas funkciju. Ja tāda nav, tad nevajag nekādu. Tomēr neskatoties uz pārmaiņām kultūrā un sadzīvē ir saglabājies atmirstošais apendiks – laulība. Kāpēc? Elementāri, to nosaka valsts likumi, kuri deklarē, ka sieviete tikai tad iegūst pilnu bonusu paketi, ja viņai ir izdevies izspiest no vīrieša parakstu laulību reģistrācijas žurnālā. Ja nav paraksta, nav arī bonusu sistēmas un nav drošības sajūtas. Izprotot šo problēmu, demokrātiskā sabiedrība pakāpeniski maina likumdošanu, lai sievietei vairs nebūtu vajadzīgs pat vīrieša paraksts. Bet šīs pārmaiņas notiek pārāk lēni, tāpēc vēl sieviešu vidē kotējas laulība. Bet tas ir pagaidām, drīz būs citi sieviešu sociālā stāvokļa noteikšanas principi. Laulība vairs nenoteiks sievietes statusu, tāpat kā bērnu skaists vairs nenorāda uz augsto sievietes cienījamo statusu sabiedrībā, tagad daudzbērnu sieviete ir izsmiekla un nosodījuma objekts (Vai viņa nezina, ka ir pieejamas pretapaugļošanās tabletes un aborti?).

Tā kā laulības, uzvārda maiņa, līgavas plīvurs, gredzens un skaistas fotogrāfijas vēl joprojām ir topā, tad sievietes ar smaidu uz lūpām pieņem vīrieša piedāvājumu padzīvot kopā. Viņas lieliski zina, ka tas ir vīrieša brīvības beigu sākums, kuru viņš nepamanīs aiz sievietes DEMO versijas (pārdošanas tehnoloģija sievietes plusu izcelšanai, mīnusu noslēpšanai).

Neviena sieviete, kura uzsāk kopdzīvi un kopēju saimniecību ar vīrieti, nav ar mieru palikt tikai draudzenes statusā, neskatoties uz visām viņas vairākkārtējām mutiskām deklarācijām, ka papīram nav nozīmes. Tieši pretēji, papīram ir nozīme, ir papīrs – ir sekas, nav papīra – nav seku. Sieviete to apzinās un rēķinās.

Palikšana draudzenes statusā ir nepieņemama un pazemojoša, tā norāda, ka sieviete ir neveiksminiece, nespējīga pakļaut vīrieti, manipulēt. Viņai ir briesmīgi sāpīgi sastapt draudzenes, kuras ir mijušas gredzenus un kļuvušas par oficiālām Bērziņa vai Liepiņa kundzēm ar visām likumiskajām lauleņu garantijām laulības šķiršanas gadījumos. Likums viņām garantē pusi vīrieša mantas, alimentus un uzturnaudas. Ko vēl vairāk? Sievietes dzīve ir sakārtota. Laulība ir vīrieša pakļaušanas instruments, kurš uzspiež viņam pienākumus un atbildību, bet nedod tiesības. Nekādas. To vienkārši nav.

Tāpēc nav brīnums, ka par pilntiesīgu sievieti citas sievietes uzskata tikai to, kura ir spējusi piedabūt vīrieti līdz laulības oficiālai reģistrācijai. Tikai tā sieviete ir pieņemta un atzīta sieviešu sabiedrībā, kurai uz rokā ir papīrs ar varoņdarba apliecinājumu, un nav svarīgi, ka viņai ir arī cits papīrs, kurš apliecina laulības šķiršanu pēc gada. Arī šis otrs papīrs kotējas un tiek akceptēts, tas norāda, ka sieviete ir izgājusi ugunskristības un iniciāciju, viņa ir pilntiesīga sieviešu sabiedrības locekle, bet vīrietis ir nelietīgs lops, cūka.

Vīrieši, neskumsim, tomēr ir sievietes, maz, bet ir, kuras nepiedalās šajā sazvērestībā. Es zinu divas, varbūt ir vēl. Bet noteikti varu apgalvot, ka pelēkā sieviešu masa viņas izsmej, nosoda un izstumj.

Medījoša sieviete ir gatava dzīvot ar jebkuru kaut cik pieņemamu vīrieti, viņa vēro, testē, novērtē vai šis ir tas „īstais”? Bet, kad viņa saprot, tad viņai vairs nav jautājumu, vai vajag precēties, kāpēc, vai ar šo vīrieti? Viss ir izlemts, jautājumi ir lieki. Tagad sievietes mērķis ir pārliecināt vīrieti, ka viņš vēlas precēties, vēlas bērnus, siltu ģimenes ligzdu. Un tas nemaz tik nav grūti, jo vīrietis ir jau pieradis pie viņas labumiem.

Nu re, pārsvarā, kad vīrietis un sieviete iepazīstas, vīrietis ir negatīvi noskaņots pret laulību, bērniem, pienākumiem, bet sievieti tas nemaz nesatrauc, jo viņa zina un ir pārliecināta, ka tas ir tikai laika jautājums. Sievieti nesatrauc vīrieša uzskati, ka viņi abi var dzīvot kopā tāpat, bez reģistrācijas, ka bērnus viņš tik drīz nemaz negribēs. Nekas briesmīgs, šie uzskati mainīsies, jo ar vīrieti ir iespējams viegli manipulēt. To apliecina reālā dzīve, kad pēc neilgas kopdzīves, kurā sieviete nodemonstrē savu DEMO versiju, izmanipulē un izdara atbilstošu spiedienu, vīrietis pakāpeniski tiek nostādīts izvēles priekšā (ultimāts) – vai nu vīrieša brīvība, vai nu „lieliska un laimīga” kopdzīve ar sievieti. Vēl pēc kāda laika sieviete sāk virzīt sarunas uz bērna dzemdēšanu, bet nekādā gadījumā pirms kāzām. Vīrietis tiek iesaistīts sarunās un viņa domas tiek virzītas, un beigās viņš ir ar gredzenu pirkstā. „Laulība ir sieviešu stiprā pils”.

Tipiska sieviešu attieksme – „Ja Tu savu puisi mīli, ja viņš mīl Tevi, tad agri vai vēlu jūs nonāksiet arī līdz kāzām. Un Tu kā sieviete ar savām iedzimtajām un dzīves gaitā iegūtajām viltībiņām vari to pasteidzināt…”

Sieviete apzinās, ka kamēr ir tikai sarunas par laulībām, vīrietis var nobīties, atkāpties un pazust. Šajā sarunu un plānu periodā, sievietes DEMO versija aktīvi darbojas, lai vīrietis neizspruktu no lamatām. Bet kad beidzot viss būs dokumentāli nostiprināts, tad gan vīrietim vairs nebūs kur sprukt, jo likums to nepieļaus, viņam tagad būs pienākumi. „Vīrieti, esi vecis! Uzliki parakstu, tagad atbildi par visu!”

Izpētot mūsdienu likumdošanu, tiesu praksi un statistiku, tas ir lielākajā mērā idiotisms laulāties un veidot ģimeni. Katrs cer, ka nenokļūs 90% šķiršanās statistikā, bet realitāte ir atskurbinoša. Laulības nav nekāda azartspēle, kur nelga var cerēt uz laimestu, ka aparāts viņam izmetīs visus savus uzkrājumus. Nē! Laulības vīrietim ir kaut kas līdzīgs paraksta uzlikšanai uz baltas papīra lapas, kurā sieviete pēc tam saraksta visu, ko vien tik vēlas, ko pieļauj viņas samaitātā fantāzija.

Kad pēc ilgstoša sievietes spiediena un manipulācijām, vīrietis beidzot ir izteicis piedāvājumu sievietei precēties, sievietes apziņā notiek lūzums. Jau ar piedāvājuma saņemšanu vien, sieviete iegūst citu statusu, tagad viņa ir līgava. It īpaši, kad vīrietis kādu paziņu iepazīstina ar sievieti šādiem vārdiem „Tā ir mana līgava!”, sievietes sirdi piepilda lepnums – beidzot, beidzot esmu uzvarējusi! Iestājas vispārēja piepildījuma un laimes sajūta, varas un varenības sajūta, piederības sajūta pie pilntiesīgām sievietēm.

Daži naivie mēģina apskaidrot sabiedrību un atgriezt vecos uzskatus, ka laulība un ģimene nav emocionālas saistības, ka tajā nav nekā kopēja ar emocijām, bet, ka laulība ir sociāls līgums izdzīvošanai un bērnu radīšanai. Pilnīgi bezcerīgs pasākums, vecie laiki neatgriezīsies, un vecos uzskatus neviens nekultivēs. Tas ir neizdevīgi. Neizdevīgi sievietēm un elitei. Sievietēm vajag emocijas, elitei pakļaušanos. To apstiprina gan vecā, gan jaunā likumdošana ģimenes tiesībās, kurās iet runa tikai par materiālām saistībām. Tur ir nauda, manta un pienākumi, bet seksa tur nav. Un nebūs. Vairums vīriešu var droši aizmirst par seksu ģimenē. Jo laulībā kurā iestājas ikdiena, sieviete vairs nesaņem emocijas. Izņēmums būs, ja nu vienīgi, ja vīrietis seksu nopelnīs ar savu pareizo uzvedību. Un tad vīrietim paliek tikai saldās atmiņas par sievietes DEMO versijas periodu.

Ja mēs viennozīmīgi piekrītam secinājumam, ka laulības mērķis nekad nav bijis seksuālās attiecības vai sekss, tad rodas jautājums – priekš kam mūsdienās vīrietim ir nepieciešama ģimene? Ģimene, kura 90% gadījumu tiek izšķirta sievietes iniciatīvas dēļ? Priekš kam vīrietim naudas izdošana skaistām kāzām un ilgstošu finansiālu saistību radīšana? Priekš kam vīrietim piedalīties bērnu radīšanas procesā, ja šie bērni, gandrīz 100%, viņam tiks atņemti?

Elementāri, vīrietis naivi cer, ka gūs labumu, ka viņam būs tīras zeķes un regulārs „bezmaksas” sekss.

Tieši sekss ir tās lamatas, ar kurām sieviete medī vīrieti, lai aizstieptu uz laulības reģistrāciju. Sievietei ir svarīga citu sieviešu atzīšana un piederības sajūta pie lauleņu un šķirteņu sabiedrības. Tāpēc sieviete pat piekrītot seksam bez saistībām, vienmēr var turēt prātā lielo mērķi – pakāpenisku kopdzīves uzsākšanu, kura novedīs pie laulības apliecības un nosaukuma „sieva”. Varbūt tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ sieviete vēlas precēties – lai iegūtu cienīgu nosaukumu? Bet tieši nosaukums, tituls un statuss ir tas, kas maina sievietes attieksmi pret vīrieti. Tieši „sievas” tituls ir tas, kas nospiež smadzeņu slēdzi un palaiž jaunu programmatūru, bieži vien vīrusu.

Dzīvniekiem ir instinktu diktētas vajadzības, par kuru apmierināšanas nepieciešamību nevienam nav šaubu. Dzīvnieks ir dzīvs organisms ar saviem funkcionēšanas nosacījumiem. Bet vai cilvēks nav dzīvs? Vai cilvēkam tāpat kā dzīvniekam nav jāapmierina organisma vajadzības, lai tas pilnvērtīgi funkcionētu? Cilvēkam vajag ēst, dzert, gulēt, un viņam vajag seksu, jo to visu pieprasa fizioloģiskās organisma funkcijas. Tādi ir dabas likumi.

Dabas likumi nosaka, ka ir jāapmierina organisma funkcionēšanas vajadzības, šo faktu pieņem un saprot katrs domājošs indivīds. To lieliski apzinās elite, kura veido sabiedrības domu, tāpēc tieši šo vajadzību apmierināšanas ierobežošana arī tiek izmantota masu kontrolei elites interesēs. Kāpēc? Elementāri, jo tikai izsalcis un neapmierināts cilvēks ir viegli kontrolējams un dresējams. Sabiedrības pārvalde!!

Sekss ir viena no vajadzībām. Vajadzība, kuras kontrole dod neierobežotu varu pār izsalkušo indivīdu. Šādam indivīdam ir iespējams diktēt noteikumus, likumus, prasības, visu. Viņš būs gatavs uz visu, lai tikai apmierinātu savu izsalkumu. Senāk seksu kontrolēja baznīca un valsts, kura bija nesaraujami saistīta ar baznīcu. Baznīcai kontrolējot seksu un seksuālās tieksmes apmierināšanas veidus, tika pilnībā kontrolēti vīrieši un sabiedrība kopumā. Tomēr bija arī neapmierinātie ar šādu stāvokli un dumpojās. Un tad radās labāka ideja, atdot kontroli pār seksu sievietēm, kuras katra individuāli kontrolēs vīriešus. Viņām tikai jāsasola labumi un jāparāda ieguvumi no jaunajām izmaiņām seksa pielietojumā. Seksuālā revolūcija. Sieviešu seksuālā atbrīvošana. Seksa popularizācija visā sabiedrības dzīvē, jau no skolas sola. Lai vīrietis par to nekad neaizmirstu, lai viņš mēli izkāris skrietu pakaļ katrai kājstarpei. Viņš izpildīs jebkuru sievietes diktētu noteikumu, lai tik apmierinātu šo savu mākslīgi radīto atkarību pēc seksa. Nevis vajadzību, bet nu jau atkarību. Nu re, cik elementāri, sekss vajadzīgs vīrietim, sievietes kontrolē seksu, bet pašas sievietes tiek kontrolētas ar elites izstrādāto likumu palīdzību. Un tas ir vienkārši, sieviete pēc dabas ir bailīga, jo viņai ir svarīga drošības sajūta. Viņa baidās pārkāpt likumu, kas nozīmē 100% apdraudējumu viņas interesēm. Sieviete neriskēs, viņai vajag apsolījumus un garantijas.

Sekss ir tas, kas piesaista un saista vīrieti ar sievieti. Tomēr, ja rēķinās, ka mūsdienās, kad sociālās garantijas ir radījušas iespēju, ka cilvēks var iztikt un izdzīvot viens, ka viņam nevajag kopienu vai ģimeni, tad arī sekss ir ieguvis pavisam citu statusu un stāvokli sabiedrībā.

Kādus mēs varam iedomāties seksuālo attiecību veidus? Piemēram, laulāto pienākums (sestdienās no rīta), mīlestības sekss (mīļākā), draugu sekss (draudzīga izpalīdzēšana sausuma periodā), gadījuma sekss (tusiņā gadījās), maksas sekss (prostitūtas), atriebības sekss (ar laulātā draugu, jo laulātais izdarīja ne pa prātam). Vai ir vēl kāds? Ir! Sadarbības sekss – uz līguma vai vienošanās pamata, kurā atrunātas pušu vēlmes, seksuālās ieceres un attiecību noteikumi.

Turpmākajos rakstos būs pārdomas par seksa līgumu.

Paldies, ka lasīji!

Zhuks

 


7 Komentāri

 1. Līva · 27. maijs 2015 Citēt

  Es nekļuvu par sievu savam vīram, lai viņu kontrolētu, bet lai mīlētu viņu līdz mūža galam,gan tagad, kamēr esam jauni gan vēlāk,gan vecumdienās mīlētu katru viņa grumbiņu……Uzturēšana un garantijas, tas man nav nepieciešams, jo savas vajadzības pati spēju sev nodrošināt un tieši otrādi, vēl atbalstīt, ja tas ir nepieciešams… Vai tad dzīvot ar cilvēku ko mīli visvairāk par visu nav satriecoši? Tā sajūta, ka mājās Tevi gaida…mmm! Tevi mīl, par Tevi gādā, rūpējas? Un Tu to visu saņemot gribi sniegt ne tikai to pašu, bet vairāk…daudz vairāk, cik vien sirds spēj dot!!! Laulība sievietei ir patvērums, tur Tev taisnība, bet patvērums no kā? Te mūsu domas atkal dalās. Es vēlos atgriezties pēc grūtas darba dienas un ierausties vienā un tajā pašā azotē līdz mūža galam, nevis katru reizi meklēt citu azoti pret ko nav nekādu jūtu… Un mūža beigās Tu esi viens, atskaties pagātnē un saproti, ka kaut kas ir nogājis greizi…

 2. Nila · 28. maijs 2015 Citēt

  Mjā, esmu pārliecināta, ka autors savas pieaugušā dzīves sākumā domāja pavisam savādāk. Arī viņam bija kāda, kura šķita visa pasaule. Šādas atklāsmes var būt tikai pēc pamatīgas vilšanās. Vnk nepaveicās. Es zinu daudzus tādus, kuri paliek sarkastiski, skeptiski gan pret laulības institūciju, gan pret sievieti.
  Arī es piekrītu Līvas komentāram, ka nav viss tik viennozīmīgi. Arī vīrieši vēlās un iniciē laulības, arī viņi vēlās bērnus un neuztver to ne par lamatām, ne par sevis izmantošanu. Šie vīrieši ir spēcīgi, atbildīgi, drosmīgi, gudri utt., es cienu šādus vīriešus!

 3. RedStar7 · 28. maijs 2015 Citēt

  Bija interesanti lasīt līdz vietai, kad parādījās “elite”.

  Cien., Zhuks, kas tiek saprasts ar eliti? Lūdzu, pēc iespējas konkrētāk. Vai tā ir Solvita Āboltiņa?

 4. Gaisonis · 30. maijs 2015 Citēt

  Paldies autoram. Izlasiju un patika. Varētu vēl aprakstīt to daļu, kādas tehnikas daiļais dzimums izmanto, lai panāktu savu cerēto, it īpaši ar turigiem vīriešiem :)

 5. Viņš · 31. maijs 2015 Citēt

  Vīriešu audzināšanā jau no bērnības ir saskatāmas pretrunas.
  No vienas puses vīrietim ir jābūt nesatricinānam, spēcīgam, drosmīgam, grudram. Taču tai pašā laikā viņam jābūt maigam, uzmanīgam un iejūtīgam, rūpīgam :), bet vai tu paliec joprojām vīrietis ?

 6. Margota · 10. jūnijs 2015 Citēt

  Labs raksts!
  Protams, arī Līvai ir taisnība, tomēr sekss ir tā kārts, uz kuru sievietes liek ļoti daudz!
  Darbā redzu, kā meitenes lenc izskatīgu, atbildīgu, inteliģentu vecpuisi, kurš kontrolē savu bikšupriekšu, un vēro centīgās kārdinātājas. Gandrīz katra lenkšanu sāk ar flirtu un savu dabas dotumu izrādīšanu. Tā kā pirmajos mēnešos savaldzināt neizdodas, meitenes cenšas uzreiz pāriet “sievas” stadijā – zāģēt, mācīt, kontrolēt, bet kolēģis nav vakarējais – ātri skuķus noliek pie vietas, izraisot vēl lielāku interesi.

 7. Alnis · 5. februāris 2016 Citēt

  Labs raksts, paldies autoram.

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×