MASKULIST.RU: Kāpēc nav vīriešu pretapaugļošanās tablešu?

 • Publicēts: 15. jūnijs 2015
 • Autors:
 • Komentāri: 7

12Vai neesi aizdomājies, kāpēc mūsdienās, kad ir ārkārtēji panākumi farmakoloģijā, bioloģijā un medicīnā, kad pastāv mākslīgā apaugļošanās, aitu klonēšana, mākslīgās dzemdes pārbaudījumi un citi apbrīnojami zinātnes sasniegumi, mums vēl joprojām nav vīriešu pretapaugļošanās tabletes?

Kāpēc līdz šim nav izgatavotas vīriešu tabletes, kuras, kā šķiet, ir nolemtas popularitātei vīriešu vidē, un līdz ar to arī komerciālai veiksmei?

Kā izrādās, šādas tabletes bija izstrādātas un veiksmīgi notestētas tālajos XX gadsimta 70-tajos gados. Doktors  Elsimar Coutinho no Brazīlijas izstrādāja, veiksmīgi notestēja un izveidoja šo tablešu ražošanu Ķīnā. Tomēr Budapeštas Vispasaules kongresā par apdzīvotību, zinātnieka uzstāšanās laikā, kad viņš informēja par šo inovāciju, feministes viņu izsvilpa.

Feministu kliedzienus „Nepieļaut vīriešu tabletes!”, viņas formāli izskaidroja ar to, ka sievietes nevar uzticēt vīriešiem šādu atbildīgu lietu – izsargāšanos.

Patiesībā, viņu histēriju izsauca jau pati doma, ka vīrieši var iegūt iespēju novērst partneres grūtniecību pastāvīgi, pat bez sievietes informēšanas. Pēc skandāla, kuru feministes sarīkoja Budapeštā, Brazīlijas Veselības aizsardzības ministrija neatļāva vīriešu pretapaugļošanās tablešu ražošanu un izmantošanu, lai arī tās bija pilnībā izstrādātas un aprobētas. Bez atteikuma iemeslu paziņošanas.

Citas „vīriešu tabletes” izgudroja Izraēlas Bar-Ilanas universitātes (Israel’s Bar-Ilan University) profesors Haims Breitberts (Haim Breitbart), par ko ziņoja pasaules masu mediji 2010.gada jūnijā. Nekaitīgajām un 100% efektīvajām tabletēm tika iedots pagaidu nosaukums „Bright Pill”. Un atkal, asa un histēriska feministu sabiedrības rekcija. Pēdējā pieminēšana par Izraēlas zinātnieku nodomiem pāriet no eksperimentiem uz pelēm uz klīnisku aprobāciju pie cilvēkiem tiek datēta ar to pašu 2010.gadu. Turpmāk – klusums.

Pilnīgs klusums šajā jomā saglabājas arī tagad. Netici? Vari pamēģināt sameklēt svaigu informāciju par šo tēmu – nekā, izņemot lētas sensācijas līdzīgi kā „britu zinātnieki atraduši dzīvību uz Marsa” neatradīsi.

Ļoti interesants moments: no vienas puses sievietes īd par vīrieša atbildību par dzimumaktu, precīzāk, par tā sekām – grūtniecību, bet no otras puses – kontrolē praktiski visus kontracepcijas veidus un ir ieķērušās ar nāvīgu tvērienu vienpersoniskā reprodukcijas jautājumu risināšanā. Vīrieša atbildība un piedēvēta tēva loma, bez tiesībām izlemt.

No vienas puses sievietes mīl žēloties par sieviešu pretapaugļošanās līdzekļu nepilnībām, hormonālo tablešu blakus efektiem, 100% efektivitātes trūkumu utt., no otras – feministes jau valdības līmenī „nocērt” vīriešu pretapaugļošanās tabletes, kuras ir pilnīgi nekaitīgas pašām sievietēm un absolūti efektīvas savā darbībā.

Pretruna? Nepavisam ne. Vienkārši, nevajag uzticēties tam, ko runā sievietes, bet meklēt iemeslu.

Bet iemesls ir ļoti vienkāršs: vīrietis ar „vīriešu tableti” ārkārtīgi BĪSTAMS matriarhātam un bābām.

Tad jāsaka ardievas inscenētām „ielidošanām”, ardievas vienpersoniskiem sievietes lēmumiem par grūtniecību, ardievas ceļam uz dzimtsarakstu nodaļu „jo ielidoja”, ardievas lielā vēdera manipulācijām, ardievas naudai „priekš aborta”! Uz šādu vīrieti nevarēs uzkarināt ATBILDĪBU par sievietes vienpersoniskiem reprodukcijas risinājumiem, viņa kabatas vairs nevarēs iztukšot ar pastāvīgu alimentu laupīšanu vai izspiešanu pamatojoties ar „bērna interesēm”.

Bet pats galvenais – ar vīrieti, kurš ir bruņojies ar tādu tableti, nāksies veidot cieņas un uzticības pilnas attiecības, vienoties un rēķināties ar viņa vēlmēm par bērnu ieņemšanu. Viņš ARĪ IZLEMS. Bet tas ļoti spēcīgi grauj NEIEROBEŽOTO DZEMDES VARU mūsu matriarhālajā sabiedrībā.

Autors:    Дмитрий Селезнёв

Raksts tulkots no krievu valodas.

Avots: http://www.masculist.ru/blogs/post-2760.html

 


7 Komentāri

 1. marcus · 15. jūnijs 2015 Citēt

  iespējams, ka prezervatīvu ražotāji nolobējuši, lai šādas tabletes neražotu

 2. Mirona · 26. jūnijs 2015 Citēt

  ^ Piekrītu. Turklāt noteikti ne tikai prezervatīvu ražotāji, bet tie paši hormonālo pretapaugļošanās tablešu un citu līdzekļu ražotāji arī. Farmācija taču ir milzīgs bizness, un tāpat visi zina, ka viņu prioritāte ir peļņa, nevis cilvēku labklājība vai veselība.

 3. Piekrītu · 28. augusts 2015 Citēt

  Piekrītu par lobiju ietekmi uz šo jautājumu. Pretējā gadījumā tāds risinājums jau sen būtu parādījies. Vai kāds vīrietis to izmantotu, tas ir cits jautājums.

 4. Stasiks · 27. septembris 2016 Citēt

  Interesanti palasīties Jūsu viedokļus par lietām, ko nesaprotat.

 5. Dainis · 21. oktobris 2016 Citēt

  Mums tādas tabletes nevajag!

 6. Edza · 2. decembris 2016 Citēt

  Kārtējais feministu izgājiens.

 7. Narkotik · 29. jūnijs 2017 Citēt

  Jā, varam iztikt bez !

Komentēt

zhuks

Seko mūsu jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

FacebookTwitterDraugiemYoutube

×